Reference

Co o nás píší a říkají naši klienti?


Ahoj Mirko a Stando,
pozdravuji vás z Brna, chtěl bych vám poděkovat za vaši péči a starostlivost o nás během plavby a ježdění po asfaltu a až někdy téměř nejetelnými terény ( naše volba 🙂 ). Vše dopadlo dobře, a až na jedny drobné odřeniny a pár trnů v pláštích jsme to absolvovali bez úhony. Pro mne a manželku to bylo již několikáté úspěšné a krásné opakování tohoto typu dovolené, pro ostatní Brňáky to byla premiéra a věřím, že i oni byli spokojeni – dle jejich dílčích reakcí, společné hodnocení u morav. vínka bude teprve následovat. Takže ještě jednou díky, jste oba nesmírní sympaťáci, budu vám fandit, není to vůbec jednoduché takové putování nachystat a zrealizovat. Věřím, že se určitě ještě setkáme na kole.
Mějte se fajn.
Zdeněk Fišer
2. září 2023 po zájezdu CHORVATSKO – LOĎ PANORAMA A CYKLISTIKA -SEVERNÍ OKRUH – BUS (22.9.- 1. října 2023). Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTOGALERIE.


Ahoj Stando a Mirko,
když jsem minulý rok řešil s kým vyrazíme na loď s naší partou, tak jsem i s ohledem na příznivé recenze očekával, že s Vámi by to mohla být příjemná jízda. Jsem opravdu moc rád, že se mi to potvrdilo a můžu jak osobně, tak i za celou naší „živou“ partu poděkovat za perfektní organizaci a díky Vašemu přístupu také za pohodu, která provázela celý pobyt na lodi.
Přeji Vám hlavně pevné zdraví, ať máte dost energie na zvládání své práce a do budoucna Vám také přeji co nejvíc spokojených klientů.
Mějte se oba hezky.
Václav „Vaska“ Janoščík
2. září 2023 po zájezdu CHORVATSKO – LOĎ MADONA A CYKLISTIKA -SEVERNÍ OKRUH – BUS (22.9.- 1. října 2023). Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTOGALERIE.


Ahoj Mirko a Stando,
já moc děkuju Vám za krásnou dovolenou, nemělo to chybu, byla to jízda.
Už se těším na další zážitky s Vámi😊
Jste nejlepší cestovka v ČR😊
Ať se daří, mějte se krásně, papa, Vlaďka
20. srpna 2023 po zájezdu SLOVINSKO – JEZERA JULSKÝCH ALP NA KOLE (14.- 19. srpna 2023). Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTOGALERIE.


Ahoj Stando a Mirko,
chtěli bychom ještě jednou moc poděkovat za krásné zážitky a skvěle zorganizovaný zájezd. Byli jsme s vámi poprvé a určitě ne naposledy.
Byli jsme bezva parta a to díky vám a atmosféře, která panovala během celého pobytu.
Přejeme hodně spokojených cestovatelů.
Tomáš a Maruška

20. srpna 2023 po zájezdu SLOVINSKO – JEZERA JULSKÝCH ALP NA KOLE (14.- 19. srpna 2023). Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTOGALERIE.


Ahoj Mirko a Stando,
chtěli jsme s malým zpožděním ještě jednou poděkovat za krásné a nezapomenutelné zážitky ze Slovinska! Bylo nám s vámi jako vždy báječně a těšíme se na další!
Čekají nás teď krásy Šumavy a Krušných hor (samozřejmě na kolech;-)) a pomalu plánujeme zimu.
Doufáme, že se brzy uvidíme!:-)
Přejeme vám krásný zbytek léta B-)
Péťa a Vašek

28. července 2023 po zájezdu SLOVINSKÝM KRASEM AŽ NA RIVIÉRU K MOŘI (13.- 19. července 2023). Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTOGALERIE.


Ahoj Mirko a Stando.
Děkuji za moc hezké fotky a za krásné putování mým oblíbeným Slovinskem. Můj report směrem k DNK nalákal další posilu do Sunbike týmu, tak už budeme vybírat na příští rok:).
Ještě jednou díky, přeji pohodové i ostatní zájezdy a budu se těšit na další poznávání krás přírody ze sedla 🙂
Ilona:)

20. července 2023 po zájezdu SLOVINSKÝM KRASEM AŽ NA RIVIÉRU K MOŘI (13.- 19. července 2023). Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTOGALERIE.


Také naše parta vysloužilců děkuje slovutné Sunbike za výborné vedení cyklopodniku. Trasy zajímavé a s ohledem na neelektrikáře pro tělo nepříliš zničující. Ubytování i strava, to jest krmné dávky, též vyhovující, počasí také zajištěno, no a i etapy s pravidelnou možností Laško pivo správně rozvržené.
Takže ještě jednou díky a cyklu zdar.
Karel Staněk

20. července 2023 po zájezdu SLOVINSKÝM KRASEM AŽ NA RIVIÉRU K MOŘI (13.- 19. července 2023). Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTOGALERIE.


Stando,
Díky moc. Fotky jsou krásné, nádherné.
Moc jsme si to s Vámi užily. Bylo to dalších báječných 10 dnů s Vámi.
Pozdravuj Mirku a těšíme se snad zase příští rok.
Martina

12. července 2023 po zájezdu FRANCIE – PROVENCE S VŮNÍ LEVANDULE A KAŇON VERDON (30.6.- 9. července 2023). Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTOGALERIE.


Ahoj Stando a Mirko,
Zájezd byl po všech stránkách skvělý…)
Dobrá parta lidí, krásné počasí, výtečné francouzské potraviny a pastis…)

Rády si to zopakujeme ) Hezký den. Petra

10. července 2023 po zájezdu FRANCIE – PROVENCE S VŮNÍ LEVANDULE A KAŇON VERDON (30.6.- 9. července 2023). Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTOGALERIE.


Ahoj Stando a Mirko,
díky za fotky a videa. Ještě jednou děkujeme za skvělý zájezd a výbornou organizaci, užili jsme si to.
Někdy příště na viděnou.
Standa Rybenský a Eva Jirásková

30. června 2023 po zájezdu FRANCIE ALSASKO – NA KOLE KRAJEM VÍNA A HISTORIE – HOTEL (20.- 26. června 2023). Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTOGALERIE.


Zdravím,
Vaši sportovně-zážitkovou dovolenou, nelze než jen doporučit.
Doufám, že se opět na nějaké kolo-dovolené setkáme:-).
Přeji krásné léto a spoustu příjemných a spokojených klientů.
Markéta
8. června 2023 po zájezdu CHORVATSKO – LOĎ MAGDALENA A CYKLISTIKA -SEVERNÍ OKRUH – BUS (12.- 21. května 2023). Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTOGALERIE.


Ahoj Stando a Mirko,
děkujeme Vám za opět super týden s Vámi plný zážitků a krásných navštívených míst. Super dovolená dle našich představ. Už nyní čekáme až vyhodíte zájezd na příští rok – Slovinsko s raftama.
Oba jste skvělí. Mějte krásné dny a buďte zdrávi.
Vlaďka a Zdeněk

29. srpna 2022 po zájezdu SLOVINSKO – JEZERA JULSKÝCH ALP NA KOLE (22.- 27. srpna 2022). Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTOGALERIE.


Milí, Mirko a Stando,
když jsem letos bukovala cyklozájezd s Vámi, byla jsem skálopevně přesvědčená, že to bude fantastická dovolená. V mém okolí nikdo nerozuměl, proč volím cestování s cestovkou z Jablonce-:), když na severní Moravě se nabízí hromady možností. Všichni ze Sunbike rodiny ale vědí, že kdo jednou zkusil, nemůže jinak.
Děkuji Vám za báječných 5 dní u Achensee. Za skvěle volené trasy, informace, podporu, dobrou náladu, spolehlivost a bezkonkurenční organizaci. Věděla jsem, že sázím na jistotu, a na uplynulé dny s Vámi na kolech budu dlouho šťastně vzpomínat.
Přeji Vám hodně spokojených klientů, krásný zbytek léta a těším se na další cesty s Vámi. Jste nejlepší!!!
Hanka Velkoborská

16. srpna 2022 po zájezdu RAKOUSKO – CYKLISTICKÝM RÁJEM K JEZERU ACHENSEE (9.- 14. srpna 2022). Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTOGALERIE.


Tuto písničku nám složili kamarádi ze Semil ke konci zájezdu do Julských Alp. Moc děkujeme.
Od rána až do večera, lítám si tu jako střela, přes hory a přes doly, nohy ani nebolí.
Když– motor bzučí pořád vesele, hned je hezky na světě, věřte přátelé.
REF:
Ve Slovinském kraji, žijem si jak v ráji, dudlaj,dudlaj dá.
Zblízka ba i zdáli, máj tu hezký skály, dudlaj,dudlaj dá.
Cyklisti,cyklistky,cyklistický potěre,
i přes malé problémy se tvařte vesele.
Všechny horší zprávy, dobré pívo správí, hlavně že jsme zdráví po těěěle.

Kolem Bledu s partou jedu vyfotit se nechám vsedu, vodopády z dálky zdraví, prasklej drát mě nezastaví.
Příště– když se mi to ještě poštěstí, se Sanbajkem pojedu zase na cesty.
REF:
Ve Slovinském kraji, žijem si jak v ráji, dudlaj dudlaj,dá.
Zblízka ba i zdáli, maj tu hezký skály, dudlaj,dudlaj,dá.
Ať jsi mladý nebo starý do sedla sedej, plnými si doušky život stále užívej.
Večer při vínečku, napiš za dnem tečku, vesele si s námi zazpívej.

29. srpna 2022 po zájezdu SLOVINSKO – JEZERA JULSKÝCH ALP NA KOLE (22.- 27. srpna 2022). Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTOGALERIE.


Dobrý den Stando a Mirko.
Teď jsem shlédl Vaše fotografie ze zájezdu do Toskánska, jsou úžasné a já si připoměl ty krásné chvíle s Vámi. Vím, někdy to bylo trochu krušné (teda pro mne), ale být mezi „svými Suňáky“, to se překouslo a ty vzpomínky mi nikdo nevezme.
Ještě jednou děkuji, že jsem byl mezi Vámi a těším se opět na příští zájezd.
Zdraví Pavel Pavlík – Šedý vlk

1. srpna 2022 po zájezdu ITÁLIE-KRAJEM RENESANCE A VÍNA-TOSKÁNSKO NA KOLE (15.- 24. července 2022). Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTOGALERIE.


Ahoj Mirko a Stando,
ještě jednou děkuji za moc hezkou a příjemnou dovolenou, která byla vedena profesionály! Fakt moc hezký a úžasná volba jednotlivých tras. Budu vás všude doporučovat.
Přeji hodně šťastných kilometrů a hodně spokojených klientů.
Hezký den. Ing.Alena Černá

31. července 2022 po zájezdu ALPEADRIA – Z JULSKÝCH ALP AŽ NA MOŘSKOU PLÁŽ (25.- 31. července 2022). Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTOGALERIE.


Ahoj Stando,
děkujeme ti za nádhernou Provence s tvým krásným lidským přístupem a velmi pestrým programem. Tedy rozhodně se nevidíme naposledy. Již probíráme i vaši zimní nabídku a pokud to klapne,tak s vámi rádi pojedeme na lyžovačku.
Děkujeme za právě nahrané forografie z cesty na váš web, které nám připomenou nezapomenutelné krásy jižní Francie.
S pozdravem
Vašek a Peťa

11. července 2022 po zájezdu FRANCIE – PROVENCE SPISOVATELE PETERA MAYLE A KAŇON VERDON (1.- 10. července 2022). Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTOGALERIE.


Milá Mirko a Stando.
Moc Vám děkujeme za skvělou dovolenou, kterou jsme s Vámi minulý týden prožili. Nemáme žádné výhrady. Vše krásně zapadalo – prima parta lidiček, nádherné počasí, ubytování i s bazénem a dobrým jídlem, šikovný pan řidič, a především úžasné trasy – takové, kam bychom se sami opravdu nevypravili. Byli jsme moc spokojení a těšíme se na další zájezd příští rok s Vámi.
Mějte se prima, ať jste zdraví a spokojení.
Vlaďka a Zdeněk

22. června 2022 po zájezdu ITÁLIE-LAGO DI GARDA – RÁJ PRO HORSKÁ KOLA (14.- 20. června 2022). Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTOGALERIE.


Ahoj Mirko a Stando.
Zdravím už z posekané zahrady. Krásně jsme to včera stihli. Na lodi s Vámi to bylo naprosto úžasné, moc děkujeme.
Jak jsme se předběžně dohodli, posílám tímto předběžnou přihlášku na termín v příštím roce. Rita a Pavel

6. června 2022 po zájezdu CHORVATSKO – LOĎ MAGDALENA A CYKLISTIKA – STŘEDNÍ OKRUH – BUS (28.5.- 5.června 2022).
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTOGALERIE.


Ahoj Stando a Mirko,
tak v první řadě chci napsat, že jsem s Vámi přežila úplně úžasnou fantastickou dovolenou. Kudy chodím, tudy říkám, jak to bylo skvělé (i na tu vodu jsem již zapomněla :)). Je fakt, že mi to dalo trochu zabrat, ale fakt skvělá dovolena se vším všudy.
Pokud se Vám náhodou uvolní termín na loď magdalena v termínu 23.9, – 02.10.2022 dejte prosím vědět. Jo a kdybyste náhodou nevěděli, kdo píše, tak to Anka – Slovenka :-), pááááá, Macková

2. června 2022 po zájezdu CHORVATSKO – LOĎ MAGDALENA A CYKLISTIKA – STŘEDNÍ OKRUH – BUS (20.- 29. května 2022).
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTOGALERIE.


Ahooj Mirko a Stando,
Děkujeme vám za krásné dny a milou foto vzpomínku. Jste fajn lidi. ???? Mějte se hezky a těšíme se na další akci.
Martina a Anička

4. března 2022 po zájezdu ITÁLIE – LYŽOVÁNÍ V NEJLEPŠÍCH MALÝCH ITALSKÝCH OBLASTECH (25.2.. – 1.března 2022).
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-ITÁLIE-LYŽE.


Ahoj Stando.
Díky za fotky a pohodový slunečný „prosloužený víkend“.
Ať se ti daří !

1. března 2022 po zájezdu ITÁLIE – LYŽOVÁNÍ V NEJLEPŠÍCH MALÝCH ITALSKÝCH OBLASTECH (25.2.. – 1.března 2022).
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-ITÁLIE-LYŽE.


Milá Mirko a Stando,
moooc děkujeme za skvělou lyžovačku ,vše proběhlo tak krásně k naší spokojenosti,jsme velice vděčni,že se tak krásně o nás staráte ať se vám daří a jste ve zdraví a lásce!!!! Doufám,že se opět někde potkáme a budeme se moct radovat ze života bez příchutě nějakých situací bláznivého světa. ÓM ŠANTI ŠANTI ŠANTI HI to je v sanskrtu Mír Mír Mír budiš Mějte se báječně zdraví Jarka

1. března 2022 po zájezdu ITÁLIE – LYŽOVÁNÍ V NEJLEPŠÍCH MALÝCH ITALSKÝCH OBLASTECH (25.2.. – 1.března 2022).
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-ITÁLIE-LYŽE.


Mirko a Stando,
ještě jednou moc díků za krásné chvilky s vámi,zdá se mi to s vámi čím dál lepší.????Ahoj♥️, přeji krásné jaro????????
Zdena Odesláno z iPhonu

1. března 2022 po zájezdu ITÁLIE – LYŽOVÁNÍ V NEJLEPŠÍCH MALÝCH ITALSKÝCH OBLASTECH (25.2.. – 1.března 2022).
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-ITÁLIE-LYŽE.


Ahoj Mirko a Stando, přečetla jsem si hodnocení vašeho ( našeho) posledního lyžařského zájezu do Itálie a potěšilo mě, že jsem byla označena za úžasnou starší dámu. Chtěla bych zároveň poděkovat za vstřícnost a velkorysost, se kterou účastníci zájezdu přivítali zatoulanou Mílu. Ještě jednou děkuji za úžasné lyžařské zážitky a budu se těšit někdy opět se Sunbikem do světa. Přeji vám dobré časy. M.Průchová

10. února 2022 po zájezdu ITÁLIE – NEJKRÁSNĚJŠÍ LYŽOVÁNÍ JIŽNÍHO TYROLSKA (29.1.. – 3.února 2022).
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-ITÁLIE-LYŽE.


Ještě jednou děkuji za zájezd.
Všimla jednou na zájezdu, že se nesměji a s Tvojí vrozenou empatií vůči účastníkům, jsi se ptala na důvod. Byl prostý-náš oddíl měl na zájezdu zastoupení v počtu šesti lidí. Před více jak čtyřiceti lety nás bylo dvacet. Blížíme se pomalu ale jistě sedmdesátce a nemoci a i ta s kosou, někdy i finance rozhodují. Tak jsem vzpomínala na loď s Vámi, to jsme ještě juchali všichni. Tak se mějte, jste pěkný pár zvenku i zevnitř a ať se Vám daří. Marie

17. září 2021 po zájezdu FRANCIE-BRETAŇ-PO POBŘEŽÍ ATLANTICKÉHO OCEÁNU NA KOLE (3. – 12. září 2021).
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FRANCIE-BRETAŇ.


Stando , Mirko
moc děkujeme za krásné foto a úžasné zážitky
budeme rádi vzpomínat ( snad se ještě někdy zadaří s vámi vyjet )
krásné dny Jana Jirka Cvrčkovi

17. září 2021 po zájezdu FRANCIE-BRETAŇ-PO POBŘEŽÍ ATLANTICKÉHO OCEÁNU NA KOLE (3. – 12. září 2021).
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FRANCIE-BRETAŇ.


Ahoj Miru a Stando,
diky za prima fotky a prima akci a vasi peci.
Bylo to fajn 🙂
Mejte se krasne a nekdy zas cus a pus 🙂
Hrosi

17. srpna 2021 po zájezdu FRANCIE ALSASKO – KRAJEM HISTORIE, VÍNA A ČÁPŮ (6. – 15. srpna 2021).
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FRANCIE-ALSASKO.


Mirko a Stando,
ještě dlouho budu vzpomínat na úžasných 5 dní, které byly našlápány ve společnosti báječných lidiček. DĚKUJI za parádně zorganizovaný zájezd a budu se moc těšit na příští rok…..jedině se Sunbikem
Janča

8. srpna 2021 po zájezdu ITÁLIE-ŠVÝCARSKO, NÁDHERNOU JABLOŇOVOU KRAJINOU NA KOLE.
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-ITÁLIE-ŠVÝCARSKO-JABLONĚ.


Mirko, Stando,
dík za krásný zájezd. Chtěl jsem Standu poprosit – mohl bys mi poslat foto č.130 v plném formátu?
Protože převážně jezdím sólo, mám fotek v jízdě poměrně dost málo 🙂 A tahle je nádherná. Dík. Libor

3. srpna 2021 po zájezdu ITÁLIE-ŠVÝCARSKO, NÁDHERNOU JABLOŇOVOU KRAJINOU NA KOLE.
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-ITÁLIE-ŠVÝCARSKO-JABLONĚ.


Ahoj Stando a Mirko,
děkujeme za fotky a super zájezd.
Míša nám záviděla a mrzelo jí, že s námi nejela.
Díky. Molcaři.

3. srpna 2021 po zájezdu ITÁLIE-ŠVÝCARSKO, NÁDHERNOU JABLOŇOVOU KRAJINOU NA KOLE.
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-ITÁLIE-ŠVÝCARSKO-JABLONĚ.


Ahoj, děkujeme za úžasnou dovolenou. Moc jsme si to užili. Už jsem dala fotky na fcb, aby to viděli všichni a napsala, že jsme byli s Vaší CK. Určitě si zase příští rok nějaký zájezd vybereme. Přejeme krásné a pohodové léto bez komplikací :-). Jana, Radek a Matěj

14. července 2021 po zájezdu SLOVINSKÉ TOSKÁNSKO A KRAS – AŽ NA RIVIÉRU K MOŘI.
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTO-SLOVINSKO.


Ahoj Mirko a Stando, děkujeme za krásný zájezd, který jsme s Vámi absolvovali.
Moc si ceníme Vaší péče o účastníky zájezdu, vždy krásně vybraná trasa etapy s mnoha zajímavostmi, perfektně zpracovaná příprava s mapkou a vysvětlením, pěkné ubytování s výbornou stravou, vždy dobrá nálada, super parta, nádherné počasí.
Prostě jsme byli nadšeni a určitě s Vámi zase někam vyrazíme! Věra a Zeno

14. července 2021 po zájezdu SLOVINSKÉ TOSKÁNSKO A KRAS – AŽ NA RIVIÉRU K MOŘI.
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FOTO-SLOVINSKO.


Ahoj Mirko a Stando,
děkuji za supr sportovní dovolenou.
Musím ještě trochu potrénovat (a taky uvolnit nášlapy)????. Pokud to zvládnu a povede se mi zařídit nutné věci doma, tak se na podzim uvidíme v Bretaní. Přeji další pěkné zájezdy a na nich odvážné sportovce. Zdraví Eva Z
22. června 2021 po zájezdu ITÁLIE-LAGO DI GARDA – RÁJ PRO HORSKÁ KOLA.
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-LAGO DI GARDA.


Krásné fotky po nádherné dovolené, ještě jednou moc díky a těším se příští rok.
Šárka Veselá
22. června 2021 po zájezdu ITÁLIE-LAGO DI GARDA – RÁJ PRO HORSKÁ KOLA.
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-LAGO DI GARDA.


Ahoj Stando,
díky za krásný fotky, zase mě to vrátilo zpátky na jih 🙂 Taky se těším na nějakou další společnou akci, slibuju, že budu trénovat 😀
mějte se krásně, ať se vám daří co nejlíp
Radka
31. května 2021 po zájezdu CHORVATSKO – LOĎ PANORAMA A CYKLISTIKA – JIŽNÍ OKRUH – BUS.
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-CHORVATSKO-JIH.


Ahoj Mirko a Stando.
cykloplavba byla úžasná, již se těšíme na příští rok v dvojnásobném počtu účastníků i hudebníků. Nyní jsme se ale museli vrátit do reality. Mějte se, děkuji.
Ing. Karel Dančák 8. října 2020 po zájezdu Chorvatsko – cykloplavba po ostrovech.
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-CHORVATSKO-CYKLOPLAVBA.


Ahoj Mirko a Stando.
Vzpomínáme na dny plné pohody (i dřiny) a sluníčka a už se těšíme na další zájezdy s vámi!!!
Mějte se moc fajn,
Jitka a Láďa, 5. října 2020 po zájezdu Chorvatsko – cykloplavba po ostrovech.
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-CHORVATSKO-CYKLOPLAVBA.


My též děkujeme managmentu cestovní kanceláře za úspěšné vedení cykloexpedice. Trasy převážně s kopce, strava sytá, ubytování v teple, večery s kulurní vložkou, počasí příznivé a na závěr i omytá zaprášená kola.
Takže cyklu zdar a někdy příště.
Karel
Karel Staněk, 6.srpna 2020 po zájezdu Francie Alsasko hotel.
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FRANCIE-ALSASKO.


Ahoj Stando a Mirko,
Děkujeme za krásné poježděníčko, fotky jsme si prohlédli a v klidu se podívali na naše cestování. Ještě dlouho si budeme připominat některé chvilky.
R a J
Radka a Jiří Šilhánovi, 4.srpna 2020 po zájezdu Francie Alsasko hotel.
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FRANCIE-ALSASKO.


Milý Stando,
Akci hodnotím pozitivně. Bylo pro mne zajímavé (a potěšující), že nikdo za celou dobu nepíchnul, že nebyl žádný závažný defekt (největší asi ulomený konec se závitem hřídelky šlapky) a že celá akce proběhla v přátelské atmosféře.
Takže dík a přeji, ať i všechny Vaše další akce probíhají stejně pozitivně. Mějte se fajn. HOWG!
Josef Šorm, 3.srpna 2020 po zájezdu Francie Alsasko hotel.
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-FRANCIE-ALSASKO.


Ahoj,
ještě jednou moc děkujeme za dovolenou. Bylo to super :-DB-). Nemělo to jedinou vadu na kráse, vše bylo fakt úžasné.
Jana Bachmanová a Radek Vele.
28.července 2020 po zájezdu Itálie – Švýcarsko, nádhernou jabloňovou krajinou.
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-ITÁLIE-ŠVÝCARSKO.


Stando, krásně se Vám to povedlo tak narychlo přeorganizovat…
Podle Fotek jste měli krásné počasí, tentokrát více než krajinky a skupinky se mně moc líbily detaily účastníků zájezdu, některé byly nádherně zachycené, zvlášť když se nedívali do objektivu…
Už se těším na září, a kdyby bylo potřeba vyměnit Bretaň za Chorvatsko, můžeš s námi počítat !!!
Pozdravuj Mirku a krásné léto přeji.
Petra Polková, 14.července 2020


Ahoj Mirko a Stando,
děkuji za příspěvek k cykloplavbě v Chorvatsku. Přečetl jsem si BLOG a prohlédl foto ze zájezdu a musím říct jediné – úžasné. Jak jste to dokázali skvěle zorganizovat, jste prostě jedničky. Jen lituji toho, že jsem tam nebyl. Cykloplavby jsou prostě jedinečné. Zdravím Vás a držím palce,
Peter Krzyszek, 14.července 2020


Děkovat musíme my účastníci za perfektně připravené trasy a vůbec celý zájezd. Specielně já děkuji za Vaši péči. Brzdy mám už opravené a tak budu jezdit opatrněji. S radostí jsem si prohlédl fotky od Vás. Zdraví a znova a zas děkuje
Pepa Kuna 5. července 2020 po zájezdu RAKOUSKO – CYKLISTICKÝM RÁJEM K JEZERU ACHENSEE.
Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-ACHENSEE.


Krásný den přeju i za nás směrem k severu 🙂 – moc díky za fotky, ale hlavně za spoustu nezapomenutelných zážitků při zájezdu „3 v 1“ – mějte se hezky!
Jana Kotlánová
27. února 2020 po zájezdu Lyžování v nejlepších malých italských oblastech. Fotky z tohoto lyžování jsou ve fotogalerii ZDE-ITÁLIE.


Jaroslava Růžičková, Žďár n.S.
Také moooc děkujeme za super lyžovačku. Budu se těšit na další setkání s vámi!!!!
S přáním všeho dobrého zdraví Jarka
27. února 2020 po zájezdu Lyžování v nejlepších malých italských oblastech. Fotky z tohoto lyžování jsou ve fotogalerii ZDE-ITÁLIE.


Ahoj a moc a moc děkuji za všechno.
Byl to zase skvělý zájezd po všech stránkách. Jen pro info, nohu jsem byla dnes rozcvičit na aquaaerobiku a je to on mnoho lepší. Tak už jsem klidnější, protože na kontrolu k ortopedovi jdu až začátkem února. Tak ještě jednou díky, prostě Vy jste skvělí.. HIP HIP do roku 2020 a zase na shle 🙂 Jiřka Šlaisová

1.1.2020 po zájezdu VAL DI FIEMME – VÁNOČNÍ PRÁZDNINY V ITÁLII NA LYŽÍCH.  Fotky z tohoto lyžování jsou ve fotogalerii ZDE-VAL-DI-FIEMME.


Ahoj Stando,
moc děkuji za fotky,ale hlavně za velikou snahu vaší i v penzionu ohledně té mé diety. Fakt se tam moooc snažili. Obstarali speciální pečivo, které se dostane dokonce i u nás, např v Globusu, takže mi pomohli vyřešit si i u nás pečivo. ale není to úplně levné, takže jsem se chtěla zeptat,zda není něco potřeba doplatit (nějak na to nebyl čas,tak aspoň takhle). ještě jednou díky a krásný Silvestr.Zita

1.1.2020 po zájezdu VAL DI FIEMME – VÁNOČNÍ PRÁZDNINY V ITÁLII NA LYŽÍCH.  Fotky z tohoto lyžování jsou ve fotogalerii ZDE-VAL-DI-FIEMME.


Ahoj Stando a Mirko,
moc děkujeme za vše. Příjemné dnešní dozvuky z moc povedené lyžovačky. Počasí i podmínky vyšly skvěle.
Jakmile to půjde zařídit v práci, jedeme znovu!
Díky moc. Jarda

1.1.2020 po zájezdu VAL DI FIEMME – VÁNOČNÍ PRÁZDNINY V ITÁLII NA LYŽÍCH.  Fotky z tohoto lyžování jsou ve fotogalerii ZDE-VAL-DI-FIEMME.


Ahoj Stando a Mirko.
Byla to moje první dovolená na lodi. Přistupovala jsem k tomu s respektem … malý prostor a malá skupina lidí na něm celý týden … a tak.
Díky překrásné přírodě, úžasnému moři, výbornému jídlu a vínu – a v neposlední řadě díky péči vás dvou – to byla jedna z mých nejkrásnějších dovolených. Různorodá, zážitková, senzační.
Rozhodně jsme se neviděli naposledy. Děkuji také za krásné fotky z akce, které nám vrátí atmosféru prožitého týdne. Irena Bulířová

8.10.2019 po zájezdu CHORVATSKO – LUXUSNÍ LOĎ PANORAMA A CYKLISTIKA – STŘEDNÍ OKRUH. Fotky z tohoto Chorvatska jsou ve fotogalerii ZDE-FOTO-CHORVASKO.


Dobrý den Mirko a Stando.
Spolu s Blankou děkujeme za krásnou akci. Pro mě to nebyla obyčejná akce ale splnění jednoho z mých posledních cyklistických snů. Realizace snů někdy bývá zklamáním, ale tady bylo všechno podle mých představ. Vás jako organizátory a vedoucí zájezdu musím pochválit jako první. Vytvořili jste příjemnou domácí atmosféru, v níž jsme se i my nově příchozí, cítili výborně. Připojuji podrobnější hodnocení a pro vaši informaci také něco málo z mé cyklistické kariéry.
Přejeme vašemu SUNBIKu další úspěchy a vám oběma dobré a stále lepší nohy do kopců a odvahu dole brehom.
Srdečně zdraví Boďa Polesný

Bóďa napsal hodnocení celé akce. Můžete si ho přečíst ZDE-HODNOCENI.

8.10.2019 po zájezdu CHORVATSKO – LUXUSNÍ LOĎ PANORAMA A CYKLISTIKA – STŘEDNÍ OKRUH. Fotky z tohoto Chorvatska sou ve fotogalerii ZDE-FOTO-CHORVASKO.


Ahojky Stando a Mirko,
moc děkujeme za krásnou cykloplavbu po Chorvatsku, bylo to super a fotečky jsou nádherné, vzpomínky hřejí u srdíčka, jak jsme si to všichni užili.
Mějte se moc krásně a hodně takových dalších vydařených cyklo zájezdů. Ilona a Vláďa

7.10.2019 po zájezdu CHORVATSKO – LUXUSNÍ LOĎ PANORAMA A CYKLISTIKA – STŘEDNÍ OKRUH. Fotky z tohoto Chorvatska sou ve fotogalerii ZDE-FOTO-CHORVASKO.


Ahoj.
Děkujeme za fotky, jsou krásné, jiné ani být nemohou ????.
Krásný byl i celý pobyt, děkujeme.
S přáním všeho dobrého Rita a Martin

8.10.2019 po zájezdu CHORVATSKO – LUXUSNÍ LOĎ PANORAMA A CYKLISTIKA – STŘEDNÍ OKRUH. Fotky z tohoto Chorvatska sou ve fotogalerii ZDE-FOTO-CHORVASKO.


Ahoj Mirko a Stando,
děkujeme za krásné fotky a za celou bezvadnou dovolenou. Museli jsme být asi hodní (průpovídka kamaráda: každý má na dovolené takové počasí, jaké si zaslouží) a taky mít štěstí – na vaši cestovku, která nám zajistila prima sportovní a další zážitky, ale hlavně milou pohodu. Díky, díky. Zdraví Eva a Zdeněk Želvas Hrdličkovi

8.10.2019 po zájezdu CHORVATSKO – LUXUSNÍ LOĎ PANORAMA A CYKLISTIKA – STŘEDNÍ OKRUH. Fotky z tohoto Chorvatska sou ve fotogalerii ZDE-FOTO-CHORVASKO.


Stando a Mirko,
krásný zájezd to byl, snad jeden z nejhezčích.. ) nádherné počasí, moře času na koupání a relaxaci, výborné jídlo a víno, skvělá parta lidí včetně pana řidiče a řidičky…
Fotek bylo spousty, rychlé sjezdy se střídaly s namáhavým stoupáním, a asfaltové silnice se vystřídaly s MTB trasami.
Smích byl slyšet ze všech mobil homů a úsměvy byli na opálených obličejích taktéž….
Děkuji moc za krásnou dovolenou a těším se příští rok na další…
Petra

18.9.2019 napsala Petra Polková po zájezdu ITÁLIE – ELBA – CYKLISTIKA A KOUPÁNÍ NA NAPOLEONOVĚ OSTROVĚ. Fotky z Elby sou ve fotogalerii ZDE-FOTO-ELBA.


Ahoj – posílám vám s Mirkou záznam z mého deníčku.
Jako vždy to byla s vámi všemi fakt moc hezká dovča. Tak se těšíme příště.
Štěpa
Děníček Štěpánky je k přečtení ZDE-DENICEK.
Samotná dopsaná část o raftingu na Soče je ZDE-SOČA-RAFTING.

5. září 2019 po zájezdu ALPEADRIA – Z JULSKÝCH ALP AŽ NA MOŘSKOU PLÁŽ. Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-ALPEADRIA.


Ahoj Mirko a Stando, ještě jednou díky za skvělý zájezd se Sunbikem! Moc jsem si to užil, bezva zajezdil a hodně viděl. Fotky na webu jsou taky bezva.
Sportu zdar a cyklistice zvlášť!
Pozdravuje Vláďa“švícko“ ŠVEC.

20.8.2019 napsali Vladimír Švec po zájezdu SLOVINSKO – JEZERA JULSKÝCH ALP NA KOLE.


Ahoj Stando a Mirko. My děkujeme nejen za fotky, ale hlavně za – opět – super dovolenou.B-) Když se nám někdo diví, proč jezdíme „za cestovkou“ až do Prahy, odpovídáme, že by musel zažít dovolenou se SUNBIKEM, aby pochopil.B-). Mějte se moc hezky a užívejte ve zdraví všech Vašich cest.:-)

30.7.2019 napsali Alice+Radim po zájezdu ITÁLIE-ŠVÝCARSKO, NÁDHERNOU JABLOŇOVOU KRAJINOU NA KOLE.


Ráda bych poděkovala za nádherný týden na kolech v Alsasku-Lotrinsku. Počasí bylo letní, trasy malebné a lokalita velmi zajímavá z pohledu cyklisty amatéra????. Také milovníci historie si přišli na své. Jako třešničku na dortu vnímáme dobré jídlo a vínečko.
Byli jsme moc spokojeni. Děkujeme. Olga, Marek a Jan

8.7.2019 napsala Olga Novotná po zájezdu FRANCIE ALSASKO – NA KOLE KRAJEM VÍNA A HISTORIE.


Marek Novotný
Stando moc děkuji, pro mne to byl malý zázrak. Být tam, kde „pochodovaly dějiny“, které mám rád.
Zdravím. Marek

8.7.2019 po zájezdu FRANCIE ALSASKO – NA KOLE KRAJEM VÍNA A HISTORIE.


I naše skupina cyklovysloužilců opět děkuje za vzorné vedení zájezdu. Trasy byly převážně s kopce (no sedlo Predil??), voda v Soči osvěžující, neoprény velice slušivé, ručníky celkem sací a počasí jste také zařídili ke spokojenosti.
Večery, za přispění našich filharmoniků a s podporou nápojů, měly též vysokou společenskou noblesu.
Ještě jednou děkujeme, cyklu zdar a někdy příště. Karel

24. července 2019 po zájezdu ALPEADRIA – Z JULSKÝCH ALP AŽ NA MOŘSKOU PLÁŽ. Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-ALPEADRIA.


Petr Vítek
Krásný fotky a supr cesty, ubytování i parta.
Díky

25.6.2019 po zájezdu ITÁLIE-LAGO DI GARDA – RÁJ PRO VŠECHNY CYKLISTY.


Jaroslava Novotná
Ještě bychom Vám moc chtěli se Zdeňkem poděkovat za úžásné dny, jsme moc rádi, že jste nám umožnili s Vámi jet !!!
Jarka a Zdeněk

25.6.2019 po zájezdu ITÁLIE-LAGO DI GARDA – RÁJ PRO VŠECHNY CYKLISTY.


Zuzana Vlčková
Ahoj, diky za nadherne fotky !
A prikladam jednu z bazenu a jednu s nasi oblibenou pruvodkyni 🙂
Bylo to vse nadherne a tesime se na priste
Zuzka.

25.6.2019 po zájezdu ITÁLIE-LAGO DI GARDA – RÁJ PRO VŠECHNY CYKLISTY.


Karel Kopecký
Ahoj Stando,
děkujeme za fotky i super zážitky. Budeme z toho čerpat ještě hodně dlouho.

25.6.2019 po zájezdu ITÁLIE-LAGO DI GARDA – RÁJ PRO VŠECHNY CYKLISTY.


Zuzka Mrskošová
Ahoj Mirko a Stando,
tímto Vám bych chtěla moc poděkovat za nádherný zájezd, ze kterého jsem se vrátila nabitá, spokojená a plná zážitků. S Vámi je vždy co obdivovat a poznávat nové krásy Chorvatska. Přeji Vám mnoho dalších spokojených cyklistů.

3.6.2019 po zájezdu CHORVATSKO – LOĎ MADONA A CYKLISTIKA -SEVERNÍ OKRUH – BUS.


Jitka Preislerová
Chtěla bych Mirce a Standovi MOC poděkovat. Kvůli sešroubované klíční kosti z letního cyklopádu se letos trochu bojím na sjezdovky. Mirka se Standou se nabídli, že vezmou na lyžovačku do Nassfeldu mého desetiletého syna Štěpika, aby si taky užil svahy. Klobouk dolů. Jako kdo by si vzal na starost takhle malýho kluka? ..a že to starost s takhle malým svištěm na sjezdovkách bezpochyby je. Štěpik přijel domů nadšen. Užil si s nima jak lyže, tak i snowboard. Vypráví, jak se o něho oba starali. Společné fotky posílané z kopečků už během zájezdu mě dojímaly. Ještě jednou moc za nás oba děkuji. Jsem tak ráda, že mám kolem sebe lidičky s tak velkým srdíčkem. Máme Vás oba moc rádi a určitě s Vámi a Vaší fajnovou cestovkou zase brzy oba vyrazíme…

3.1.2019 po zájezdu NASSFELD – VÁNOČNÍ LYŽOVÁNÍ.


Čau Stando, ještě jednou vám oběma chci moc za nás poděkovat za nádherný týden ve skvělém prostředí, se skvělými lidmi a skvělým programem. Dnes je pátek, už jsme týden v pracovním procesu a já se přesto ráno probouzím a hlavou mi letí obrázky z nedávno prožitých zážitků…, možná je to umocněno i mým koníčkem, že si po večerech zpracovávám fotoknihu, abych naše prožitky zachovala v maximálně míře. Bylo to skvělé. Trochu jsem z organizované akce měla strach, protože jsme zvyklí jezdit s vlastní cestovkou „MOR“ :-), ale s vámi to nebyl vůbec žádný problém :-). Klidně bychom si to s vámi zopakovali, třeba Bretaň, nebo Elba,…. nevím…uvidíme. Máme v plánu kanadské národní parky, ale na ty ještě musíme přišetřit :-).
Stando, s kilometry si nedělej starosti, trasy máte skvěle připravené, nic vás nepřekvapí!!! I pro mě hendikepovanou je celkem jedno, kolik km pojedu, ale super je, když vím náročnost, kopce, terén a pak mě nic nepřekvapí!!! díky vám jsme si to užili :-).
Moc Vám oběma fandím a někdy na viděnou Iv Mor
Díky jste ÚŽASNÍ 🙂 iv

12. října 2018 napsala Iveta Moravcová po zájezdu CHORVATSKO – LOĎ A CYKLISTIKA – BUS.


Mirko a Stando,
ještě jednou moc díky za skvěle zorganizovaný zájezd. Neskutečně jsme si to užili a Vy na tom máte lví podíl. Měl jsem od pár známých před odjezdem pár referencí všechny byly pozitivní, nicméně týden s Vámi na chorvatských ostrovech předčil veškerá má (a jistě nejen má) očekávání. Byl jsem nadšen a odvážím si spousty dojmů.
Zcela jistě jsem s Vámi nejel naposledy.
Krásné podzimní dny. Karel Třmínek

8. října 2018 po zájezdu CHORVATSKO – LOĎ A CYKLISTIKA – BUS.


Ahoj Stando,
díky za odkaz na fotky, jsi rychlý jak vítr:-) . Jsou moc to pěkné záběry i momentky. Mě to trochu déle trvá, ale pošlu taky.
Bude na co vzpomínat, bylo krásně.
Zdravím Pavla
RNDr. Pavla Gürtlerová
Czech Geological Survey

8. října 2018 po zájezdu CHORVATSKO – LOĎ A CYKLISTIKA – BUS.


Ahoj Sunbiku!
Díky za krásné fotky, připomínají nám všechny krásné zážitky z Elby, se Zbyňkem jsme se nad nimi pobavili. Děkujeme ale i za skvěle připravený zájezd, bylo nám s vámi fajn, přestože občas náročně cyklisticky. Mějte se prima a někdy se zase ohlásíme!!
Čau, Jarmila a Zbyněk Nýdrlovi

18. září 2018 po zájezdu ITÁLIE – CYKLISTIKA A KOUPÁNÍ NA OSTROVĚ ELBA.


Tedy Vy jste fakt oddani sve praci! Nam se to s Vami moc libilo, dekujeme jeste jednou a tesime se nekdy na dalsi akci.

Zdravi

Jana a Pepa Vejmelka

2. září 2018 po zájezdu ALPEADRIA – Z JULSKÝCH ALP AŽ NA MOŘSKOU PLÁŽ.


Mirko a Stando,
krásné to s Vámi bylo, vyšlo počasí i vše ostatní…
Brzy na viděnou.. )
Petra

2. září 2018 po zájezdu ALPEADRIA – Z JULSKÝCH ALP AŽ NA MOŘSKOU PLÁŽ.


Ahoj Mirko a Stando,
i za koloběžky posílám velké díky.
Bylo to moc fajn.
Snad někdy zase naviděnou.
Šárka a Libor Braunovi

21. srpna 2018 po zájezdu SLOVINSKO – JEZERA JULSKÝCH ALP NA KOLE.


Díky Stando a Miru,
fotky ve fotogalerii jsou krásné, ale na živo a s Vámi to bylo přímo úžasné !!
Papá mějte se fajn.
Hanka Nochajmal

1. srpna 2018 po zájezdu ITÁLIE-ŠVÝCARSKO, NÁDHERNOU JABLOŇOVOU KRAJINOU NA KOLE.


Ahojky Stando a Mirko,
My děkujeme, že vás to baví a vymýšlíte zajímavé zájezdy. Jen ty nástupy jsou pro nás daleko – dorazili jsme domů ve 4,12 h unavení, oči jako škvírky, ale šťastní a spokojení Moc rádi se zase někdy připojíme.
Hezké léto a dobré party…
Blanka a Pavel

30. července 2018 po zájezdu ITÁLIE-ŠVÝCARSKO, NÁDHERNOU JABLOŇOVOU KRAJINOU NA KOLE.


Ahoj Mirko a Stando,
jste neskuteční :-D. Ještě člověk ani pořádně nevybalí a už se může opět kochat a vracet se do krásných míst.
Mějte se hezky a ať se daří. Už se těším na příští rok.
Ivana.

24. července 2018 po zájezdu ALPEADRIA – Z JULSKÝCH ALP AŽ NA MOŘSKOU PLÁŽ.


Ahoj Stando a Mirko,
díky za fotky. Už sedím v práci a prohlížení fotek mě vrátilo zpět na dovolenou. Ještě jednou Vám oběma moc děkujeme za super týden strávený s příjemnými lidmi.
Shodly jsme se, že by jsme s Vámi ještě rády někam jely. Myslíte, že byste nám příští rok mohli navrhnout lehčí zájezd ve druhé polovině prázdninových měsíců??. Pokud ano, tak se po novém roce připomeneme.
Mějte se moc hezky. Eva za holky z Moravy

24. července 2018 po zájezdu ALPEADRIA – Z JULSKÝCH ALP AŽ NA MOŘSKOU PLÁŽ.


Mirka a Standa jsou úžasní. Vřele doporučuji.
„Pohodové stoupání“ – to mne bude provázet do konce života, ale díky za to.
Mají skvěle vše připraveno a doufám, že opět budu mít tu čest s nimi vycestovat !
Lucie Gazárková

28.května 2018 po zájezdu Chorvatsko – Loď Madona a cyklistika – Jižní okruh.


Ahoj Mirko a Stando.
Ještě jednou dík za perfektní zážitky z letošní „lodi“ v posledním zářijovém týdnu. Měl bych zájem o stejný termín, práce mi nedovolí brát si dovolenou jindy, než v poslední dekádě měsíce, v roce 2018.
Josef Holeček

10.října 2017 po zájezdu Chorvatsko – Loď Teodora a cyklistika – Severní okruh.


Ahoj Stando a Mirko!
Moc děkujeme za nádhernou aktivní dovolenou ve Slovinsku,na kterou pořád vzpomínáme… byla to jedna z nejlepších dovolených a rádi se s Vámi podíváme do jiných koutů světa,určitě brzy!
Jinak hezky užívejte podzimní dny a doufáme, že brzy na viděnou Monika a Pepa Pěkní
1. října 2017 po zájezdu Jezera Julský Alp na kole.


Ahoj,
loď vyšla dokonale, díky počasí, ale hlavně díky vám.
Až se ti budou hlásit na loď lidi z Karlovarska, tam mi nenadávej, jsou to samí fajn lidi.
Martin Andr

1.října 2017 po zájezdu CHORVATSKO – LOĎ TEODORA A CYKLISTIKA – SEVERNÍ OKRUH – BUS.


Ahoj,
moc děkujeme, bylo to skvělé, jako vždy.
Těšíme se na příště!
Radka a Jarek Filgasovi

1.října 2017 po zájezdu CHORVATSKO – LOĎ TEODORA A CYKLISTIKA – SEVERNÍ OKRUH – BUS.


Renata Sýkorová
Dobrý den. Moc děkujeme za fotky a protože jsem jakýmsi prostředníkem komunikace mezi chlapci (Járou, Zdendou a Pepou) a Vaší CK, tak předávám pozdravy a poděkování za úžasných pět dní na kolech v Alpách. Všichni tři přijeli nadšení z tras, ubytování, jídla a kolektivu, který na zájezdu byl. Sama za sebe mám ještě větší radost, protože výběr zájezdu byla moje práce a tento zájezd byl pro ně dárkem ode mě a kamarádů ke kulatinám. Už teď plánují další cesty a moc se těší, že třeba hned nastávající zimní období naplánují nějakou lyžovačku s Váma. Uvidíme, jak to půjde skloubit, ale ještě se určitě setkáte. Ještě jednou díky a přeji hezký zbytek dne. A taky dobrou chuť při popíjení jihočeské slivovice :-). R. Sýkorová
23. srpna 2017 po zájezdu Cyklistickým rájem k jezeru Achnsee.


Petr Pavel
Stando dík, bylo to zase super jako vždy, perfektně připravené a natrasované, moc jsem si to užil, 🙂
Petr
21. srpna 2017 po zájezdu Cyklistickým rájem k jezeru Achnsee.


Jitka Preislerová
Jako takhle pěknou dovolenou (jezera Julských Alp 7-13.8.2017) jsme už dlouho neměli:-)..díky moc Mirce a Standovi za jejich přístup ke všem účastníkům zájezdu (a že to s některými někdy asi nemají úplně lehké:-))..díky jim za to, jak mají vše vzorně připravené (od dopravy, ubytování až po vytyčení cyklotras)…díky za to, že objednali parádní počasí (a přemluvit bouřku v horách – to jen tak někdo neumí:-))…za to, že se věnovali všem podle výkonnosti…a Mirce díky za trpělivost s mým synem Štěpikem, kterého tak „nakopla“, že jsem zírala, co všechno ve svých 9 letech ušlapal a vyšlapal:-)..pevně doufám, že se s některými účastníky zájezdu potkám někdy brzy..byla bych za to moc ráda:-)..takže za nás CK SUNBIKE taky dooost dobrý:-).
14. srpna 2017 po zájezdu Jezera Julský Alp na kole.


Ahoj Mirko a Stando,
díky za pěkné fotky a především za fajn zájezd s mnoha prima zážitky. Vše jste měli krásně vymyšlené, připravené a zorganizované. Ubytování, jídlo a hlavně program neměly chybu. Moc rádi s vámi zase někdy vycestujeme.
Ještě jednou díky a přeji hezký zbytek léta. Samira
1. srpna 2017 po zájezdu Itálie – Nejkrásnější cyklotrasy Jižního Tyrolska.


Jarka Průchová
Zdravím Mirku a Standu, za tachovský tým děkujeme za skvěle organizovaný cyklistický zájezd a za fotky. Vše bylo moc fajn. Přeji super další nápady a pohodové klienty. Jarka.

21. srpna 2017 po zájezdu Itálie – Nejkrásnější cyklotrasy Jižního Tyrolska.


Ahoj, Stando a MIrko,
moc díky za krásné fotky, Standa umí. Ubytování, doprava a vše okolo organizace fakt perfektní. Za mě méně trénovanou bych jen uvítala reálnější hodnocení náročnosti tras (třeba číslama 1-4), nějak jsem stále vlála a byla ve stresu, abych se neztratila. Tykže až z těch fotek vidím, kde jsme vlastně všude byli. Hezké dny a třeba někdy příště. Zita
1. srpna 2017 po zájezdu Itálie – Nejkrásnější cyklotrasy Jižního Tyrolska.


Ahoj Mirko a Stando,
posílám Vám pár našich fotek z povedeného cyklovýletu a ještě jednou moc děkujeme za všechno, co jste pro nás dělali. Zjistili jsme, že alpe adria cyklostezka vede ještě výše ze Salzburku do Villachu- není to na další období výzva 🙂 ? Hezký zbytek léta přejí Marie a Jiří Průchovi.
18. července 2017 po zájezdu AlpeAdria – z Julských Alp až na mořskou pláž.


Vojtěch Seidl

Děkuji za “rychlý” fotky, bylo to hezký, taky se těším Vojta

18. července 2017 po zájezdu AlpeAdria – z Julských Alp až na mořskou pláž.


Miluška Prouzová

Ahoj Miru,
Nerozloučila jsem se Standou, tak aspoň takto ho zdravím a díky Vám oběma za nádherné zážitky a celý servis kolem cestování. Přeji Vám šťastné putování, hodně zdraví (rafani ať dají pokoj) a dobrou pohodu. Míla.
11. července 2017 po zájezdu Jižní Tyrolsko – Velká jabloňová cesta.


Jaroslava Růžičková
Ahoooj S+M, ještě jednou díky za bezvadný cyklovýlet. Je to s vámi pohoda a to se cení!!!!! Je to prima zažít něco takového nevšedního už se těším na něco příštího!!!!!! Přeji vám hodně zdraví,štěstí a lásky!!!!
S láskou v srdci zdraví Jarka
29. června 2017 po zájezdu AlpeAdria – z Julských Alp až na mořskou pláž.


Marta a Karel z Jablonce
Zdravíme Standu a Mirku a moc děkujeme za krásné fotky i přeposlané video. Zájezd se nám moc líbil, navzdory zlomené ruce. Přejeme, aby se vám vydařily i ostatní zájezdy a abyste na nich neměli žádné problémy. Marta a Karel
29. června 2017 po zájezdu AlpeAdria – z Julských Alp až na mořskou pláž.


Blanche a Pavel Hlaváčkovi
Ahoj do Jablonce…Tuze krásné fotky. Oceňuji tu rychlost zpracování!
Mějte se skvěle jako my na zájezdě /až na ty moje záda/ a určitě někdy na viděnou.
Dobré počasí a dobré klienty .

26. června 2017 Po vložení fotek do Fotogalerie po zájezdu AlpeAdria.


Mirka a Laďa Urbanovský
Ahoj Stando a Mirko. Zdravíme Vás. Děkujeme, děkujeme a děkujeme. Zájezd se nám moc líbil i když jsme nejeli takové trasy jako Vy zapracovali jsme na sobě a něco udělali pro sebe. Tak jak propagujeme: „Je jedno, jakým tempem postupuješ dopředu. I když to půjde pomalu, vždycky budeš napřed před těmi, co jen sedí na gauči!“ Přejeme Vám, ať se Vám daří v osobním životě i s CK SUNBIKE ! Ještě jednou díky. Mirka a Laďa

19.června 2017 po zájezdu Chorvatsko-pobyt na lodi a cyklistika – Střední okruh.


Bronislav Kuřík
Ahoj. Chválím, krásný fotky, děkuju za nádhernou dovolenou a přeju mnoho sil a dobrou náladu do celé sezony. Broňa
31.května 2017 po zájezdu Chorvatsko-pobyt na lodi a cyklistika Jižní okruh.


MUDr.Pavel Břeský, gynekolog,porodník. Metyšova 468,514 15 Jilemnice
Díkes, bylo to super!
30.května 2017 po zájezdu Chorvatsko-pobyt na lodi a cyklistika Jižní okruh.


Ahoj Mirko a Stando,
A ještě jednou děkuji za pro mně úúúžasný zažítek 🙂 . Moc se nám se Soničkou s Vámi líbilo. Odpočinula jsem si, poznala spoustu krásných míst a nových lidí a ani jsem netušila, že tolik km dokážeme ujet 🙂 a ještě je taková pohoda! Navedla nás Martina, že o takové možnosti zájezdu slyšela, jinak bych na to ani nepomyslela a pak už nechala objednání na mě:-) Pro mě to byla první zkušenost s takovýmto zájezdem…. a já moc doufám, že ne poslední !! a znova s Vámi, doufám, že se Soni, zase vyrazíme. Nejsme borci, jako sehraná parta, ale snad jsme nebyly brzdy. Moc ráda jsem Vás oba poznala, přeji Vám krásné další pobyty a zájezdy a srdečně:-) – ať se Vám daří! Moc se na Vás někdy těším. ( …Snad budu mít s kým jet 🙂 ) Iveta
5.května 2017 po zájezdu Neziderské jezero a Balaton na kole.


konečně jsem se dostala k tomu, abych Vám za nás čtyři poděkovala za hezkou dovolenou a poslala pár fotek. Moc se nám ve Slovinsku líbilo a můžu říct, že nás ta země docela překvapila, jak kytkama na domech, tak pořádkem,alespoň tam, kde jsme byli. Takže moc díky a určitě někdy zase ahoj. Za Marii Křivohlávkovou, Láďu Šebrleho, Honzu Skalického Vás zdraví Marie Skalická. Ať se daří!
8.12.2016 po zájezdu Jezera Julských Alp.


Jaroslav a Radka Filgfasovi, Havířov
Ahoj Stando a Mirko,
moc Vás zdravíme, konečně jsme měli čas mrknout na fotky. Parádní, jako celý týden, za což Vám oběma moc děkujeme a těšíme se příští rok.
Mějte se krásně! RaJ
6.října 2016 po zájezdu do Chorvatska na loď.


Dušan Spáčil, zástupce šéfredaktora nakladatelství Bondy, Praha
Ahoj. Díky za pěkný zájezd. Užili jsme si to. Hezky jsem si to připomněl, když jsem koukal na fotky na Vašem webu. Mimochodem, i ty Vám vyšly výborně, blahopřeju. Já moc nefotil, díky tomu hektickému odjezdu jsem jel jen s mobilem. Ale připojuji s sebou alespoň dva symbolické snímky z toho smartphonu, třeba se Ti budou k něčemu hodit. Mějte se, někdy znovu na viděnou.
3.října 2016 po zájezdu do Chorvatska na loď.


Jan Kuvík, Stříbro
Ahoj Stando a Mirko.
Dojeli jsme v pořádku. Unavení, špinaví a trošku smradlaví, ale spokojení a šťastní. Díky za krásnou dovču. Honza a spol ze Stříbra.
3.října 2016 po zájezdu do Chorvatska na loď.


Jaroslava Růžičková, Žďár n.S.
Díky za všecičko,bylo to s vámi opět úžasné. Mrzí mě,že jste měli problémy s autobusem, ale to je život!!!! Doufám, že jsou Standova záda už v pohodě!!!!
Mějte krásné dny, budte ve zdraví lásce a radosti zdraví Jarka.
30.září 2016 po zájezdu Itálie – Toskánsko na kole.


Alice Sieberová, Ostrava
Ahojte Stando a Mirko,
za mě a Radima – my děkujeme Vám. Procestovali jsme různými způsoby relativně dost a už chápeme, proč se k vám lidé vrací.:-)
Taky budeme.:-):-)
13.září 2016 po zájezdu Jezera Julských Alp.


Pavlína Štěpánková, Svojkov
Díky moc Mirko a Stando!
Prožili jsme díky vám úžasnou dovolenou. Jste profíci a navíc vás to baví a máte nadšení, které umíte předávat dál. Záleží vám na každém z nás a na tom, jaké prožitky si odneseme. Děkujeme a kdybyste v zimě nevěděli co s časem, přijeďte na Svojkov. Rádi se s vámi setkáme :o)
13.září 2016 po zájezdu Jezera Julských Alp.


Věra a Petr Břízovi, Praha
Ahoj Mirko a Stando,
též my děkujeme za příjemné chvíle, které jsme prožili na zájezdu díky vaší profesionální práci.
Předpokládáme, že se i v budoucnu na vás rádi obrátíme a využijeme některý z vámi nabízených zájezdů.
S pozdravem Věra a Petr
12.září 2016 po zájezdu Jezera Julských Alp.


Tom Charvát, Praha
Ahoj Mirko a Stando,
děkuji za super zážitky na vámi skvěle zorganizovaném zájezdu, jen nechápu, jak se vám podařilo zajistit to úžasné počasí. Fotogalerie na webu nemá chybu! Jako dík posílám alespoň jeden obrázek na doplnění. Ať vám to takhle vydrží!
Těším se na další akce s vámi!
5.září 2016 po zájezdu Francie – Bretaň.


Romana Beková, Praha
Ahoj Mirko a Stando,
chci ještě poděkovat za krásnou dovolenou. Vlastně jsem chtěla osobně, ale nějak jsem to nestihla.
Takže díky za výborný výběr tras a hlavně jejich znalost, za přátelskou atmosféru, za výběr ubytování, rychlost v navazování kol, za dobrého přepravce a celkovou organizaci. Jste dobří, máte můj obdiv.
16.srpna 2016 po zájezdu Jabloňovou krajinou-Jižní Tyrolsko 2.


Jana a Vasek Maidlovi, Praha
Mily Stando, mila Mirko,
dekujeme moc za nadherne „video-opacko“ dnu, ktere jsou bohuzel uz za nami. Diky za zprostredkovani uzasnych zazitku, mam nastesti jeste v hlave natoceny film te krasne krajiny, vody, hor, mestecek … a take atmosfery, kterou se vam podarilo vytvorit. I kdyz jsme obcas do kopcu hekali, byly trasy nadherne vymyslene a kazdy jsme si mohli prijit na sve.
At se vam dale dari v podobnem stylu a mozna na dalsi cesty s vami se tesi Jana a Vasek.
15.srpna 2016 po zájezdu Jabloňovou krajinou-Jižní Tyrolsko 2.


Jarka, Zdeněk, Míša a Eliška, Liberec
Chtěli bychom vám všichni moc poděkovat za úžasnou dovolenou, kterou jsme letos mohli strávit s CK SUNBIKE, jste prostě nej… Už se těšíme na příští rok 🙂 !!!!

10.srpna 2016 po zájezdu Jezera Julských Alp.


Svatava Haníková, Nymburk
Ahoj Stando a Mirko.
Ještě jednou díky za pěkný zájezd, zatím jste měli nejlepší mapky, co kdy která cestovka dávala k dispozici, ale i přesto jste si všechny účastníky stále hlídali, aby nikdo nezabloudil…. Doufám, že si u Vás vyhlédnu nějaký další pěkný cyklozájezd.
10.srpna 2016 po zájezdu Jezera Julských Alp.


Táňa Lišková, Praha
Ahoj Stando a Mirko.
Děkuji za fotky a hlavně ještě jednou za úžasný zájezd a skvělou společnost! Krásně jste se o nás starali a díky vám jsem vyšlapala pro mě neuvěřitelné věci 🙂 Rozhodně vás budu jen a jen chválit.. 🙂 Pěkný večer.
8.srpna 2016 po zájezdu Jezera Julských Alp.


To top