Zájezdy plné zážitků

Aktivní dovolená na kole, na lodi nebo na lyžích

Nezařazené

SE SUNBIKEM SE NEZTRATÍTE

Systém orientace na zájezdech SUNBIKE ck

Chtěli byste s cestovní kanceláří SUNBIKE vyrazit na cyklistický zájezd? Bojíte se ale, abyste se neztratili? Nevíte, jak to na zájezdech probíhá? Na tyto otázky vám nyní odpovíme. Že se s námi neztratíte hned pochopíte.
Na každém zájezdu je večer před následujícím dnem porada. Na ní si řekneme, jak bude tento den probíhat, co nás čeká krásného a jaká bude cyklistická trasa. Všichni účastníci zájezdu, kteří používají telefonní aplikaci WhatsApp, jsou zařazeni do skupiny, která je pojmenována podle zájezdu. Pokud je potřeba sdělit rychlou informaci, posíláme ji přes tuto skupinu.

Jaké budete mít informace o cyklistické etapě:
1)Na večerní poradě rozdáme všem účastníkům PAPÍROVOU MAPU s vyznačením a popisem cyklistické etapy na následující den. TRASU PODROBNĚ VYSVĚTLÍME.
2)Na WhatsAppovou skupinu pošleme tuto trasu v on-line verzi, vytvořenou v systému MAPY.CZ. Tyto mapové podklady patří k NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ a skoro každý je už u nás zná. Svůj TELEFON potom můžete použít pro navigaci během cyklistické etapy nebo jen pro kontrolu, jestli jedete správně.
Díky tomu, že dnes už má mobilní data skoro každý a že zájezdy jsou většinou v rámci Evropské unie, můžeme navigování použít bez problému. Ceny jsou stejné, jako byste telefon takto používali v České republice.
3)Pokud někdo používá navigaci GARMIN, má možnost si trasu z MAPY.CZ vyexportovat do navigace GARMIN a tu potom následně použít na celou cyklistickou etapu.
Pokud se vám tento způsob navigování zalíbí, můžeme vám na našich zájezdech navigaci GARMIN na zkoušku zapůjčit a vysvětlit, jak vše funguje.
A to je vše. V podstatě jsou 3 způsoby navigování a sledování cyklistické trasy. Na první pohled se to zdá trochu složité, ale díky moderním technologiím se neztratíte a vždy budete vědět, kde přesně jste. Dříve jsme s sebou měli veliké papírové mapy a pracně jsme hledali, kudy pojedeme. To už dnes není potřeba. Cestování nikdy nebylo jednodušší. Užijte si ho ať už pojedete sami nebo společně s námi. SUNBIKE se na vás těší.
×
To top