Zájezdy plné zážitků

Aktivní dovolená na kole, na lodi nebo na lyžích

Kdo jsme

Vítejte na stránkách sportovní cestovní kanceláře SUNBIKE. Na našich zájezdech poznáte NOVÉ KAMARÁDY a PŘÁTELE na celý ŽIVOT. Projedete dokonalé CYKLOSTEZKY a trasy v HORÁCH i u MOŘE. Společně objevíme NOVÉ ZEMĚ a místa kam byste se SAMI NEPODÍVALI. Zažijete EXOTIKU NA LODI při cyklistice po CHORVATSKÝCH OSTROVECH. Naše LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY jsou do NEJLEPŠÍCH oblastí Rakouska a Itálie.

Cestování je úžasné v tom, že člověk poznává svět kolem sebe. Není uzavřen ve svém malém městečku či státečku. Získá nadhled a zkušenosti, které mu otevřou oči. Všechny ty dříve závažné problémy jsou najednou malicherné a nedůležité. Budete se smát tomu, co uslyšíte v rádiu a televizi. Možná také už přestanete chtít tyto věci vidět a slyšet. Stanete se moudrými, protože cestujete a poznáváte svět. Pokud si sami na cestování netroufáte, pak jsme tu my. Pokud rádi jezdíte na kole, na lyžích a sportujete, pak jsme tu my. Cestování, kolo a lyže to je celý náš svět. Nechceme si ho nechat pro sebe. Chceme ho sdílet s vámi. Chceme se těšit ze společných zážitků a mít nové přátelé, kteří budou smýšlet jako my.

Představujeme vám tým, který se o vás stará jak na cestách tak i mimo ně …

  • Ing. Stanislav Kysilka – Cestování je droga – proto musí být pořád na cestách. Provází téměř všechny cyklistické i lyžařské zájezdy, zbytek roku je na expedicích.

  • Miroslava Kysilka – Marketing, propagace, průvodcování

  • Ing. Šárka Dlouhá – Účetnictví a daně
  • Aleš Palas – Grafická příprava katalogů
  • Mgr. Pavel Jindra – Výpočetní technika, webdesign

Na webových stránkách e-devizy se dozvíte vše ohledně směny korun na cizí měny. Jednou týdně tam v rubrice „Osobnost týdne“ uveřejňují rozhovor s nějakým zajímavým podnikatelem. Dne 16.2.2023 si vybrali zakladatele SUNBIKE.CZ a vyšel rozhovor se Stanislavem Kysilkou. Máte-li zájem, přečtěte si ho ZDE-ROZHOVOR. Článek si můžete také otevřít v *.pdf formátu ZDE-ČLÁNEK.

×
To top