CHORVATSKO - LOĎ MAGDALENA A CYKLISTIKA -SEVERNÍ OKRUH - BUS

Zájezd
Termín: 17.- 26. května 2024
Cena: 23.990 Kč
Zájezd je vyprodán
Zájezd číslo: 2453
  • EXOTICKÉ SPOJENÍ CYKLISTIKY A POBYTU NA LODI A MOŘI
  • 8 DNÍ CELKEM / 6 DNÍ NA KOLE / 7 NOCÍ V KAJUTÁCH S WC A SPRCHOU
  • POLOPENZE + K OBĚDU BALÍČEK NA CESTU
  • DOPRAVA DO CHORV. AUTOBUSEM S VLEKEM NA KOLA

Strávíme úžasný týden na lodi kategorie "A" v Chorvatsku. Přes den budeme jezdit na kole, koupat se a užívat si vůni a klid dalmackých ostrovů. Zažijeme exotiku mořského putování. Každá kajuta je s výhledem na moře, je vybavená toaletou a sprchou. V ceně je doprava autobusem.

Akce je určena jak pro pohodové cykloturisty, tak i pro bikery, kteří si zaručeně přijdou na své. Cesty vedou po málo frekventovaných silničkách od přístavu k přístavu, ale také přes kopce v terénu. Večery pak strávíme na lodi při kytaře nebo v příjemné hospůdce v přístavu při skleničce výborného místního vína.

Snídaně a večeře jsou na lodi. Vařit bude chorvatský lodní kuchař, místní speciality. V tomto termínu je příjemně na ježdění na kole i na koupání, ostrovy jsou skoro opuštěné a není zde letní turistický chaos.

K ubytování nám budou sloužit kajuty pro dvě osoby. Ty jsou na třech palubách. 

Zájezd
Zájezd

DOPRAVA A NÁSTUPNÍ MÍSTA: Přeprava do Chorvatska a zpět je zajezdovým autobusem s vlekem na kola. Nástupní místa jsou po trase. Liberec, Jablonec n.N., Turnov, Mladá Boleslav, Praha Černý Most. V případě, že jsou účastníci z Moravy, jede se na Brno a Mikulov. Pokud nejsou, jede se po trase Tábor, České Budějovice. Účastníci se musí dostavit na některé z nástupních míst. Pokud budou některá místa v autobuse nevyužita, je možné, abyste toho využili (po konzultaci s námi) a obsadili si dvousedačku pro vaše pohodlí za jednorázový poplatek 1000,-Kč/osobu.

PROGRAM:
Pátek: večerní odjezd z ČR.
Sobota: dopolední příjezd do přístavu v Chorvatsku. Nalodění, oběd a dlouhý přesun na poloostrov Pelješac do Trpaně. Cestou koupání a skákání z lodi do moře. Přenocování v přístavu. 
Neděle: na kole na Pelješaci do Lovišče. Přesun lodí na Korčulu. Přenocování v Korčule.
Pondělí: na kole do Vela Luky. Noc v přístavu Vela Luka.
Úterý: ranní přejezd na Vis. Na kole kolem Visu. Noc v přístavu Vis.
Středa: ranní přesun na Hvar do města Hvar. Na kolech do Starého Gradu nebo přístavu Jelsa. Přenocování.
Čtvrtek: ranní přesun na Brač do Bolu. Na kolech z Bolu do Milny. Přenocování v Milně.
Pátek: z Milny na kolech do Supetaru a Postiry. Noc v Postiře.
Sobota: ranní přesun lodí na pevninu. Vylodění. Nakládání zavazadel a kol do autobusu a vleku na kola. Odjezd do ČR.
Neděle: dopolední příjezd do ČR.

UBYTOVÁNÍ: Ve velkých dvoj a třílůžkových kajutách s vlastní toaletou a sprchou. Na lodi k dispozici WI-FI. Jak vypadá loď a ubytování na lodi se můžete podívat ZDE-MAGDALENAPokud chce být někdo v kajutě sám, je to možné za doplatek neobsazeného lůžka 10.000,-Kč.

STRAVOVÁNÍ: Výborná chorvatská polopenze a sendvič místo oběda. Jak vypadá stravování na lodi se můžete podívat ZDE-JÍDLO. Na lodi je zákaz konzumování vlastního přineseného alkoholu.

KOLA A PROGRAM: Určeno pro horská kola. Program je volen pro pohodovou cykloturistiku (denně 30-60 km) s možností prohlídek památek, vesniček a vnímání nádherné krajiny. Bikeři a náročnější cyklisti (denní etapy 60-80 km) ocení krásné terény s výhledy na moře. Pokud budete mít ELEKTROKOLO, žádáme vás o nahlašení a poplatek za elektrokolo je 50 euro (1250,-Kč).

CENA ZAHRNUJE:

  • dopravu účastníka a 1 kola nebo elektrokola autobusem do Chorvatska a zpět
  • plavba na lodi včetně přístavních poplatků a přeprava kol (doprava elektrokola je zapříplatek 1250,-Kč) na horní palubě lodě
  • 7x ubytování na lodi ve dvojlůžkových kajutách s WC a sprchou + pobytová taxa
  • polopenze - vaří chorvatský kuchař, sendvič k obědu na kolo
  • sportovní instruktor, informační materiály a plánky
  • pojištění proti úpadku cest. kanceláře a DPH

CENA NEZAHRNUJE: pojištění léčebných výloh, veškeré nápoje na lodi mimo snídaní, případné vstupy do památek a národních parků Lastovo a Mljet.

Podrobné informace JAK OBJEDNAT ZÁJEZD JSOU ZDE


KÁJA POLÍVKOVÁ -CYKLISTICKÁ LEGENDA SE VYDALA SE SUNBIKEM NA LOĎ

Naše kamarádka Kája Polívková napsala hezký článek o pobytu na lodi v Chorvatsku, který udělala pro pro svojí cyklistickou skupinu Dámy na kole. Má stejnojmený portál, kde je vše ohledně cyklistiky pro ženy.  


Ahoj Stando a Mirko.
Byla to moje první dovolená na lodi. Přistupovala jsem k tomu s respektem ... malý prostor a malá skupina lidí na něm celý týden ... a tak.
Díky překrásné přírodě, úžasnému moři, výbornému jídlu a vínu - a v neposlední řadě díky péči vás dvou - to byla jedna z mých nejkrásnějších dovolených. Různorodá, zážitková, senzační.
Rozhodně jsme se neviděli naposledy. Děkuji také za krásné fotky z akce, které nám vrátí atmosféru prožitého týdne. Irena Bulířová

8.10.2019 po zájezdu do Chorvatska na loď. Fotky z tohoto Chorvatska sou ve fotogalerii ZDE-FOTO-CHORVASKO.


Fotogalerie z předchozí podobné akce

Zájezd
Zájezd

To top