Zájezdy plné zážitků

Aktivní dovolená na kole, na lodi nebo na lyžích

Píší o nás

E-DEVIZY-osobnost týdne

Na webových stránkách e-devizy se dozvíte vše ohledně směny korun na cizí měny. jednou týdně tam v rubrice „Osobnost týdne“ uveřejňují rozhovor s nějakým zajímavým podnikatelem. Dne 16.2.2023 si vybrali zakladatele SUNBIKE.CZ a vyše rozhovor se Stanislavem Kysilkou. Máte-li zájem, přečtěte si ho ZDE-ROZHOVOR.


Cykloturistika 5/2018

Cykloplavby v Chorvatsku po ostrovech. Titulní fotka je z našeho zájezdu do Chorvatska v roce 2017. Na obálce jsou naši cyklisté. Foto: Standa Kysilka.


Článek o AlpeAdrii – na kole až k moři do italského Grada

Pro CYKLOTURISTIKU – DOVOLENÁ NA KOLE jsme připravili obsáhlý článek s fotografiemi o putování po cyklostezce AlpeAdria. Ten si můžete v plném znění i s fotkami v pdf stáhnout ZDE-ALPE ADRIA-CLÁNEK.


Cykloturistika Dovolená na kole 2018

Jabloňovou krajinou v Itálii. Titulní fotka je z našeho zájezdu do trojmezí Itálie, Švýcarsko a Rakousko v roce 2017. Na obálce vlevo je Mirka Kotková. Foto: Standa Kysilka.


Cykloturistika Dovolená na kole 2016

Speciální číslo časopisu Cykloturistika, zaměřená na dovolenou na kole 2016. V tomto čísle máme obsáhlý článek o Toskánsku. Více informací naleznete v našich článcích ZDE-ČLÁNKY.


Cykloturistika Dovolená na kole 2014

Už máte vybranou vaší dovolenou na kole v roce 2014? Snad vám k tomu pomůže i titulní fotka na novém čísle časopisu, která jez našeho zájezdu na Elbu. Na obálce jsou cyklistky z Mladé Boleslavi ze SpinningMB. Uvnitř časopisu pak najdete obsáhlý článek, kde jsou rady jak cestovat Bretaní. Do této části Francie také pořádáme pravidelné zájezdy.


Cykloturistika 1/2014

Cyklistika na Mallorce. Titulní fotka je z našeho zájezdu na Mallorcu v loňském roce. Na obálce jsou cyklisté Zdeněk Bermann a Lucie Kocourková.


Cykloturistika 6/2011

Maďarsko – jarní cyklistika, termály a víno. Rozkvetlé stromy charakterizují pohodu. Fotka z našeho zájezdu.


Cykloturistika 4/2009

Chorvatsko „PLAVBA NA LODI A CYKLISTIKA NA OSTROVECH“.


Cykloturistika 2-3/2009

USA – Moab v říjnu 2008. Nejlepší terény na světě pro horská kola.


Cykloturistika 9/2008

Náš zájezd do Chorvatska v květnu letošního roku

×
To top