MAGAZÍN

SE SUNBIKEM SE NEZTRATÍTE

26. 4. 2023

Systém orientace na zájezdech SUNBIKE ck

Chtěli byste s cestovní kanceláří SUNBIKE vyrazit na cyklistický zájezd? Bojíte se ale, abyste se neztratili? Nevíte, jak to na zájezdech probíhá? Na tyto otázky vám nyní odpovíme. Že se s námi neztratíte hned pochopíte.
Na každém zájezdu je večer před následujícím dnem porada. Na ní si řekneme, jak bude tento den probíhat, co nás čeká krásného a jaká bude cyklistická trasa. Všichni účastníci zájezdu, kteří používají telefonní aplikaci WhatsApp, jsou zařazeni do skupiny, která je pojmenována podle zájezdu. Pokud je potřeba sdělit rychlou informaci, posíláme ji přes tuto skupinu.
Číst více »

CYKLOTURISTIKA-DOVOLENÁ NA KOLE 2023

25. 3. 2023

Podívejte se na nabídky cyklistických cestovních kanceláří ZDE-DOVOLENÁ NA KOLE 2023.
Číst více »

NAHRADÍ NÁS UMĚLÁ INTELIGENCE?

15. 2. 2023 | 1 komentář u textu s názvem NAHRADÍ NÁS UMĚLÁ INTELIGENCE?

Ve všech sdělovacích prostředcích se nyní skloňuje heslo „umělá inteligence“. Jak nás nahradí ve všech možných pracovních oborech, že už nebudeme muset skoro nic dělat, že přijdeme o pracovní místa adt. atd.
Rozhodli jsme se, také vyzkoušet, jak „umělá inteligence“ funguje. Jestli je pravda, že již brzy bude místo mě psát emaily a články do BLOGu.
Protože letos v létě máme krásný cyklistický zájezd do Provence do oblasti Luberonu a kaňonu Verdon, zadal jsem umělé inteligenci, aby mi napsala místo mě, krátký článek, kterým nalákám lidi, kteří ještě váhají se k nám přidat. A jak to dopadlo? Jsem už tady opravdu zbytečný?
Přečtěte si, co mi napsala.
Číst více »

JAK JSME SE DOSTALI DO ČASOPISU PLAYBOY

8. 12. 2022
MIRKA JE V ČASOPISE PLAYBOY

Nevím, jestli je sen každé ženy dostat se do časopisu Playboy. Asi ne, ale Mirka tam opravdu je. Komu se to na druhou stranu podaří?

Číst více »

JAK TO BYLO S TURISTICKÝM RUCHEM NA OSTROVĚ ELBA, KDYŽ ZDE ŽIL NAPOLEON BONAPARTE

3. 12. 2022

Francouzského císaře Napoleona určitě všichni znáte. Po prohraných bitvách byl nucen se vzdát a následně byl vyhnán na krásný, malý, italský ostrov Elba. Dnes bychom si chtěli odpovědět na otázku, jestli existoval nějaký turistický ruch na ostrově Elba, když tu žil Napoleon. Myslíte si, že žádný neexistoval? Asi byste se hodně divili – existoval. Proč jet na ostrov Elba dnes je jasné. Důvodů je opravdu hodně a jedním z nich je i odkaz Napoleona. A jak to vlastně bylo v roce 1814?

Číst více »

NEJMAGIČTĚJŠÍ MÍSTA PROVENCE

29. 11. 2022

Včera jsem narazil na hezký článek, který mi mojí úvahu o tom, že můžeme cestovat a plnit si své sny, připomenul. V titulku stálo: „Místo splněných snů – TOP 5 důvodů, proč navštívit Provence“. Opravdu mě zajímalo, jaké důvody to jsou a jestli i já to tak cítím.
Takže si přečtěte výběr z těch nejúžasnějších věcí z Provence jaké článek nabízí:

Číst více »

Maroko na kole s Honzou Kopkou

26. 11. 2022

Dnes (v sobotu 26.11.2022) v Praze začíná největší český cestovatelský veletrh „Kolem světa“. Končí rok, kdy se zase mohlo naplno cestovat, a tak toho všichni cestovatelé využili. Proto mají na veletrhu co nabídnout a co ukázat.
Také naše cestovka SUNBIKE má za sebou mnoho krásných a prosluněných cest pro naše kamarády a klienty. Všechny cyklistické zájezdy byly úžasné a navštívili jsme mnoho nádherných míst po celé Evropě.
I takové cesty naleznete na cestovatelském veletrhu. Návštěvníci ale prahnou po něčem exotičtějším. Chtějí vidět fotky a videa ze zemí, kam už není tak jednoduché jet. Proto jsme i my přispěli jednou takovou destinací. Je to Maroko na kole.

Číst více »

KTERÉ MÍSTO JSTE LETOS O PRÁZDNINÁCH NOVĚ OBJEVILI?

18. 10. 2022

Vzal jsem si do ruky časopis Respekt z letošního září a začal si ho prohlížet. Po pár stránkách mě zaujala strana 6, kde se pravidelně pokládá nějaká zajímavá otázka čtyřem českým osobnostem. Tentokrát zněla pro nás velmi zajímavě: „Které místo jste letos o prázdninách nově objevili?“
Milena Holcová odpověděla že Kosovo, Jan Hocek že Čechy, Martin Úbl že Lofoty. Poslední z nich byl cestovatel a fotograf MATOUŠ VINŠ. Jeho odpověď mě zaujala nejvíce, protože mi mluvil z duše. Napsal toto:

Číst více »

Toskánsko – absolutní pocit štěstí

25. 6. 2022

Letos v březnu nás cyklisty překvapila zpráva, že Slovinec Pogačar vyhrál závod Strade Bianche. Dvojnásobný šampion Tour de France si na toskánských silnicích dojel pro čtvrté letošní vítězství ve WorldTour. Druhý dorazil do cíle na náměstí Piazza del Campo v Sieně španělský veterán Alejandro Valverde, jedenačtyřicetiletý exmistr světa ztratil na Pogačara 37 sekund.
Číst více »

JAKÉ JEZERO JE NA REKLAMĚ NA CYKLISTIKU V RAKOUSKU?

21. 4. 2022

Při procházce po vystavovatelích na letošním cyklistickém veletrhu For bikes asi každého zaujala OHROMNÁ SVĚTELNÁ REKLAMA. Ta byla na zadní části rakouského turistického stánku. Zářila na ní fotka, na které jedou dva cyklisté a za nimi v údolí je nádherné jezero. Nebylo možné kolem ní projít bez povšimnutí.
Číst více »
To top