Zájezdy plné zážitků

Aktivní dovolená na kole, na lodi nebo na lyžích

Nezařazené

NAHRADÍ NÁS UMĚLÁ INTELIGENCE?

Ve všech sdělovacích prostředcích se nyní skloňuje heslo „umělá inteligence“. Jak nás nahradí ve všech možných pracovních oborech, že už nebudeme muset skoro nic dělat, že přijdeme o pracovní místa adt. atd.
Rozhodli jsme se, také vyzkoušet, jak „umělá inteligence“ funguje. Jestli je pravda, že již brzy bude místo mě psát emaily a články do BLOGu.
Protože letos v létě máme krásný cyklistický zájezd do Provence do oblasti Luberonu a kaňonu Verdon, zadal jsem umělé inteligenci, aby mi napsala místo mě, krátký článek, kterým nalákám lidi, kteří ještě váhají se k nám přidat. A jak to dopadlo? Jsem už tady opravdu zbytečný?
Přečtěte si, co mi napsala.

Tento text za mě napsala umělá inteligence.
Zeptal jsem se jí: Napiš mi několik bodů, proč mám jet na kolo do oblasti Luberonu a kaňonu Verdon v Provence.

Zde je několik důvodů, proč byste měli jet na kolo do oblasti Luberonu a kaňonu Verdon v Provence:
1)Příroda: Tento region je obklopen překrásnou krajinou, kterou můžete objevovat na kole. Luberon a Verdon nabízejí úchvatné výhledy na hory, jezera, řeky a údolí.
2)Kolo: Provence je vynikajícím místem pro cyklistiku. K dispozici jsou různé trasy pro různé úrovně zdatnosti a zkušenosti.
3)Kultura: Provence je známá svou bohatou historií, kulturou a tradicemi. Můžete navštívit různá historická místa a památky, zahrnující římské ruiny, středověké vesnice a mnoho dalšího.
4)Jídlo a pití: Provence je také známá svou kuchyní a vínem. Tento region je domovem mnoha trhů, kde můžete ochutnat místní produkty a speciality.
5)Zdraví: Cyklistika je skvělým způsobem, jak zlepšit své zdraví a fyzickou kondici. Při jízdě na kole se můžete cítit osvěženější a plní energie.
6)Lidé: Francouzi jsou známí svou pohostinností a ochotou pomoci turistům. Tento region není výjimkou, můžete se těšit na setkání s přátelskými a ochotnými lidmi.
7)Sport: Provence je domovem mnoha sportovních akcí a soutěží, jako jsou triatlon, cyklistické závody a další. Pokud máte zájem, můžete se účastnit některých z těchto akcí.
8)Počasí: Provence má celoročně příjemné počasí, což z ní dělá skvělé místo pro cyklistiku. Pokud si chcete užít slunce a přírodu, Provence je pro vás ideálním místem.

Jestli si jí také chcete vyzkoušet, najdete ji zde: https://chat.openai.com
×
To top