Svět je malý aneb Jak ho celý procestovat a stát se slavným

Už jste slyšeli o Mattovi Hardingovi? Jestli ne, tak čtěte dále. Stojí to za to. Článek je totiž o cestování. To máme všichni rádi a už zase bychom byli nejraději někde na cestách. Jak to ale udělat. Máme tolik práce a tak málo času. A hlavně – kde na to vzít?

Matt Harding to vyřešil. Dnes se už celý svět ptá: „Do čerta? Kde je dnes Matt Harding?“ Znamená to, že celý svět sleduje, kde se vynoří bláznivý tanečník Matt. Všichni se k němu chtějí přidat a zatancovat si s ním. Tím se totiž nejvíce proslavil. Natáčí krátká videa na různých, více či méně zajímavých, místech na celém světě. Ty pak přes YouTube obletí svět. A není sám. Lidi čekají, kde se objeví a přidávají se k němu, tancují s ním a jsou s ním na jeho videích.

Podívejte se na video Matta Hardinga. Zasmějte se a vydejte se na cesty po celém světě.

 

Díky tomu se Matt stal slavným. Společnost na platební karty Visa s ním natočila reklamní video a Matt byl zase slavnější. Jeho zatím poslední video vzniklo na základě spolupráce s Disneym, kdy pro něj natočil snímek k padesátému výročí celosvětové písničky.

No a co to znamená pro nás a pro vás? Na nic nečekejte. Kupte si levné letenky a vyražte do světa. Poznejte ho, naučte se v něm pohybovat a žít. Budete mít nové přátelé a nové nápady. A pak to jednou přijde. Udělám to TAKTO! A už brzo se třeba budeme ptát: „Do čerta? Kde je dnes ………“.

Celý příběh lidí, kterým YouTube změnil život (a Matt je jedním z nich) naleznete ZDE-PŘÍBĚH.  

To top