Jak se jedná se zákazníkem

Bronec sport

Naše známá chtěla koupit kolo pro dceru. Jela tedy k jednomu nejmenovanému prodejci kol. Vstoupili do prodejny a pan prodavač kol jim řekl: „Co chcete?“ Dcera se právě vrátila z delšího pobytu v západní Evropě. Ustrnula a ptala se maminky: „Co to je? V zahraničí jsem se stakovým přístupem ještě nesetkala.“ Sebrali se a jeli tedy k dalšímu prodejci kol. Měl jich na patře kolem stovky a určitě by je rád prodal. Když vstoupili do prodejny, bylo 11.55 hodin. Pan prodavač jim řekl: „Za pět minut zavíráme a jdeme na oběd.“ Dcera se zeptala maminky: „Co to zase je?“ Prodavač znejistěl a řekl: „Tak když už jste tady, co chcete?“ Tak jeli k dalšímu prodejci kol. Tam už bylo všechno úplně jinak. Srdečné přivítání, úsměvy a laskavé jednání.

Tak si tak říkám, jak ti předchozí prodejci vůbec mohou existovat a kdo od nich něco kupuje. Je to zaběhnutá rutina? Uvidíme, jak to s nimi dopadne za pár let. Kdo z nich tady bude a kdo zanikne.

Protože se SUNBIKE také snaží o maximálně vstřícný a kamarádský přístup ke svýn zákazníkům, dali jsme se s tím ochotným a „schopným“ prodejcem kol dohromady a připravili pro vás super nabídku. Je to firma Bronec sport. Každý, kdo v minulosti jel se SUNBIKE na zájezd nebo s ním pojede, dostane při zakoupení nového kola slevu 10%. To si myslím, že už je něco, nad čím se je potřeba zamyslet. Tak přemýšlejte!

To top