Zájezdy plné zážitků

Aktivní dovolená na kole, na lodi nebo na lyžích

ITÁLIE – VAL GARDENA A MALÁ STŘEDISKA

Zájezd
Termín: 27.- 30. ledna 2024
Cena: 8.590 Kč
Počet volných míst: 2
  • 3 NOCI V RODINNÉM PENSIONU S ITALSKOU POLOPENZÍ / 3 DNY LYŽOVÁNÍ / AUTOBUSOVÝ LYŽAŘSKÝ ZÁJEZD
  • 3 OBLASTI - VAL GARDENA, GITSCHBERG JOCHTAL A PLOSE
  • PROPOJENÍ NA SELLA RONDU
  • CESTA DO ITÁLIE PŘES DEN - PŘÍJEZD VEČEŘE

Tři dny italského lyžování v Jižním Tyrolsku. Navštívíme tři různé rodinné oblasti. Začneme v oblasti Val Gardena, která byla několikrát vyhlášena jako nejlepší na světě. Má 175 km sjezdovek. Bydlet budeme v rodinném pensionu, kousek od druhé lyžařské oblasti Gitschberg Jochtal, kde budeme jeden den lyžovat. Tato oblast nabízí více než 50 km sjezdovek. Lyžování zakončíme ve známé, ale roztomilé oblasti Plose, kde je vyjímečná 11 km dlouhá údolní sjezdovka.

Zájezd
Zájezd

DOPRAVA A NÁSTUPNÍ MÍSTA: Přeprava do Itálie a zpět je zajezdovým autobusem. Nástupní místa jsou po trase. Liberec, Jablonec n.N., Turnov, Mladá Boleslav, Praha a dále po trase. Účastníci se musí dostavit na některé z nástupních míst. Pokud budou některá místa v autobuse nevyužita, je možné, abyste toho využili (po konzultaci s námi) a obsadili si dvousedačku pro vaše pohodlí za jednorázový poplatek 1000,-Kč/osobu.

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: (SO 27.1.2024) Ranní odjezd do Itálie. Příjezd na ubytování, večeře, volná zábava.
2. den: (NE) Lyžování v oblasti Val Gardena.
3. den: (PO) Lyžování v oblasti Gitschberg Jochtal.
4. den: (UT) Lyžování v oblasti Plose. Po lyžování odjezd do ČR. Cesta domu na noc. Příjezd do ČR bude v noci z úterý na středu (30.1./31.1.2024), přibližně kolem 3-4.00 hodiny do Prahy a postupně dalších nástupních míst.

UBYTOVÁNÍ: 3 noci v rodinném pensionu v obci Natz, ve 2-3 lůžkových pokojích s TV, koupelnou a WC. K dispozici SAUNA.
STRAVOVÁNÍ:
polopenze – vyhlášená místní kuchyně (snídaně formou bufetu, večeře o třech chodech a se salátovým bufetem). Stravování začíná večeří po příjezdu na pension.
CENA ZAHRNUJE: ubytování, stravování, zajištění skipasů se slevou pro cestovní kancelář, průvodce, pobytová taxa, pojištění proti úpadku cest. kanceláře, DPH, doprava autobusem, každý den zajištěna doprava na lyžování.
V CENĚ NENÍ: skipas, pojištění léčebných výloh.
CENA SKIPASU 2023: (není v ceně zájezdu) 3 dny lyžování ve 3 oblastech:
dospělí 193 €,
senioři
(ročník narození před 1958) 180 €,
děti
(ročník narození po 2008) 150 €.

 

Podrobné informace JAK OBJEDNAT ZÁJEZD JSOU ZDE


Mirko a Stando,
ještě jednou moc díků za krásné chvilky s vámi, zdá se mi to s vámi čím dál lepší. ???? Ahoj♥️, přeji krásné jaro????????
Zdena Odesláno z iPhonu

1. března 2022 po zájezdu ITÁLIE - LYŽOVÁNÍ V NEJLEPŠÍCH MALÝCH ITALSKÝCH OBLASTECH (25.2.. - 1.března 2022). Fotky z tohoto zájezdu jsou ve fotogalerii ZDE-ITÁLIE-LYŽE.

 

Fotogalerie z předchozí podobné akce

Zájezd
Zájezd

×
To top