Zájezdy plné zážitků

Aktivní dovolená na kole, na lodi nebo na lyžích

Nezařazené

Zuzka Neckářová jede na olympiádu

Zuzka Neckářová

Na první Evropské hry pojede nejméně 130 českých reprezentantů.

Výkonný výbor Českého olympijského výboru schválil nominaci pro Evropské hry v Baku, které se konají ve dnech 12.–28. června 2015. Na hry se se podívá 130 českých sportovců a 70 členů doprovodu. Počty ale nemusí být konečné. Předseda ČOV Jiří Kejval může z pověření VV nominovat další účastníky, kteří splní kritéria, až do 30. dubna, kdy je finální uzávěrka.

Mezi hlavní hvězdy a naděje budou v české výpravě patřit Martina Sáblíková v cyklistické časovce, bikeři Jaroslav Kulhavý či Ondřej Cink, cyklista Zdeněk Štybar, kanoisté včetně mistrů světaDaniela HavlaLukáše Trefila,Josefa Dostála Jana Štěrby či judista Lukáš Krpálek, pro kterého budou mít hry speciální nádech. „Pro nás je Baku zároveň i mistrovstvím Evropy, takže to bude hodně prestižní,“ říká Krpálek, který bude obhajovat evropský titul. Svou účast naopak zrušila ze zdravotních důvodů střelkyně Kateřina Emmons.

Zuzka Neckářová byla před lety účastnicí našich cyklistické zájezdy i lyžařské zájezdy. Na letošní březnová Mallorca přišla do naší SUNBIKE skupiny a udělala besedu o vrcholové cyklistice pro všechny naše kamarády. Také se druhý den zúčastnila narozeninového večírku, kde jsme si s ní mohli ještě jednou popovídat. Držíme palce.

×
To top