CHORVATSKO - LOĎ MADONA A CYKLISTIKA - JIŽNÍ OKRUH - BUS

Zájezd
Termín: 8.- 17. září 2023
Cena: 16.990 Kč
Zájezd je vyprodán
Zájezd číslo: 2393
 • EXOTICKÉ SPOJENÍ CYKLISTIKY A POBYTU NA LODI A NA MOŘI
 • 10 DNÍ CELKEM / 6 DNÍ NA KOLE / 7 NOCÍ V DVOULŮŽKOVÝCH KAJUTÁCH
 • DOPRAVA DO CHORV. AUTOBUSEM S VLEKEM NA KOLA
 • POLOPENZE + K OBĚDU SENDVIČ NA CESTU
 • SLEVA 1500,-KČ KDYŽ POJEDETE VLASTNÍM AUTEM DO CHORVATSKA

Týdenní pobyt na lodi v Chorvatsku s putováním v sedlech našich kol od ostrova k ostrovu. Zažijeme nádhernou cyklistiku i s koupáním ve vyhřátém moři a odpočinkem na prázdných plážích. Strávíme úžasný týden na lodi v Chorvatsku. Přes den budeme jezdit na kole, koupat se a užívat si vůni a klid dalmackých ostrovů. Zažijeme exotiku mořského putování a projezdíme poloostrov Pelješac a ostrovy Šipaň, Mljet a Korčula. Navštívíme památku UNESCO, město Dubrovnik. Celé putování zakončíme na ostrově Brač. V ceně je doprava autobusem do Chorvatska.

Fotografie z předchozí podobné akce jsou ve Fotogalerii ZDE-FOTO

Zájezd
Zájezd

Akce je určena jak pohodové cykloturisty, tak i pro bikaře, kteří si zaručeně přijdou na své. Cesty vedou po málo frekventovaných silničkách od přístavu k přístavu, ale také přes kopce v terénu. Večery pak strávíme na lodi při kytaře nebo v příjemné hospůdce v přístavu při skleničce výborného chorvatského vína.

K ubytování nám budou sloužit kajuty pro dvě osoby. Snídaně a večeře budou na lodi. Vařit bude chorvatský lodní kuchař místní speciality. Ve všech termínech je příjemně na ježdění i na koupání. A hlavně nejsou návaly turistů a ostrovy jsou skoro opuštěné.

PROGRAM PLAVBY:
Pátek: večerní odjezd z ČR na noc do Chorvatska.
Sobota: dopolední příjezd do přístavu v Chorvatsku. Nalodění, oběd a dlouhý přesun na poloostrov Pelješac. Cestou koupání a skákání z lodi. Přenocování v přístavu Lovište.
Neděle: na kolech z Loviště do Trsteniku. Přenocování v Trsteniku.
Pondělí: na kole z Trsteniku přes Ston do Slana na pevnině. Přenocování ve Slanu.
Úterý: lodí ze Slana na ostrov Šipaň. Na kole ze Šipaňské Luky do Suduradu. Lodí na pláž u ostrova Lopud. Koupání. Lodí přesun do Dubrovniku. Přenocování v Dubrovniku.
Středa: ranní odjezd lodí z Dubrovniku na ostrov Mljet. Na kole z Okuklje do Poláče. Odjezd lodí na ostrov Korčula. Přenocování v Lumbardě.
Čtvrtek: na kole z Lumbardy přes město Korčula do Račišče. Nalodění a přesun lodí na Makarskou. Přenocování v Makarské.
Pátek: ranní přesun lodí na Brač. Na kole z přístavu Povlja do Pučišče a do Postiry. Přenocování v Postiře.
Sobota: ranní přesun z Brače na pevninu. Vyloděnéí. Nakládání zavazadel a kol do autobusu a vleku na kola. Odjezd do ČR.
Neděle: dopolední příjezd do ČR.

DOPRAVA A NÁSTUPNÍ MÍSTA: Přeprava do Chorvatska a zpět je zajezdovým autobusem s vlekem na kola. Nástupní místa jsou po trase. Liberec, Jablonec n.N., Turnov, Mladá Boleslav, Praha, Tábor a České Budějovice. Účastníci se musí dostavit na některé z nástupních míst. Pokud budou některá místa v autobuse nevyužita, je možné, abyste toho využili (po konzultaci) a zabrali si dvousedačku pro vaše pohodlí za jednorázový poplatek 1000,-Kč/osobu.

UBYTOVÁNÍ:  Loď Madona je vhodná pro větší skupiny kamarádů. Má velký salon, velké kryté sezení na zádi, kde se pořádají večírky a posezení s kytarou a dalšími nástroji. Velká střecha je vhodná pro opalování, cvičení a skákání do moře při koupání. 10 kajut je v podpalubí a 3 na palubě. Kajuty jsou pro 2 osoby, vybaveno sejfem, odkládacím prostorem a umyvadlem. Na palubě jsou 4 sprchy a 4 WC. Kapacita lodi je 28 míst. Pokud chce být někdo v kajutě sám, je to možné za doplatek neobsazeného lůžka 10.000,-Kč. Na lodi je zdarma k dispozici WI-FI. Za příplatek 2000,-Kč/osobu je do vyčerpání možné ubytování ve 3 HORNÍCH kajutách
Obsazenost horních kajut za příplatek 2000,Kč/osobu:
Katuta 11 - OBSAZENÁ
Kajuta 12 - OBSAZENÁ
Kajuta 13 - OBSAZENÁ
Kajuta 14 - OBSAZENÁ

STRAVOVÁNÍ: Polopenze a sendvič místo oběda. Jak vypadá stravování na lodi se můžete podívat ZDE-JÍDLO. Stravování je v salónu. To je vlastně restaurace na lodi. Proto je také na všech lodích zákaz donášení a konzumace vlastního alkoholu. Pivo se na lodi čepuje, k dispozici je kvalitní chorvatské víno a míchané nápoje. Je možné mít pouze vlastní tvrdý alkohol.

KOLA A PROGRAM: Určeno pro horská kola. Program je volen pro pohodovou cykloturistiku (denně 30-60 km) s možností prohlídek památek, vesniček a vnímání nádherné krajiny. Bikeři a náročnější cyklisti (denní etapy 60-80 km) ocení krásné terény s výhledy na moře. Pokud budete mít ELEKTROKOLO, žádáme vás o nahlašení a poplatek za elektrokolo je 50 euro (1250,-Kč).

CENA ZAHRNUJE:

 • dopravu účastníka a 1 kola nebo elektrokola autobusem do Chorvatska a zpět
 • plavba na lodi včetně přístavních poplatků a přeprava kol (doprava elektrokola je zapříplatek 1250,-Kč) na horní palubě lodě
 • 7x ubytování na lodi ve dvojlůžkových kajutách s WC a sprchou + pobytová taxa
 • polopenze - vaří chorvatský kuchař, sendvič k obědu na kolo
 • sportovní instruktor, informační materiály a plánky
 • pojištění proti úpadku cest. kanceláře a DPH

DOPRAVA VLASTNÍM AUTEM: Je možná. Parkování je zajištěno u kapitána na pozemku za 30 euro/auto. 

Podrobné informace JAK OBJEDNAT ZÁJEZD JSOU ZDE


Fotogalerie z předchozí podobné akce

Zájezd
Zájezd

To top