Zájezdy plné zážitků

Aktivní dovolená na kole, na lodi nebo na lyžích

CHORVATSKO - LOĎ MADONA A CYKLISTIKA - STŘEDNÍ OKRUH - VLASTNÍ DOPRAVA

Zájezd
Termín: 10. - 17. září 2022
Zájezd je vyprodán
Cena: 16.990 Kč
Zájezd číslo 2299
  • EXOTICKÉ SPOJENÍ CYKLISTIKY A POBYTU NA LODI A MOŘI
  • 10 DNÍ CELKEM / 6 DNÍ NA KOLE / 7 NOCÍ V KAJUTÁCH
  • DOPRAVA VLASTNÍM AUTEM
  • POLOPENZE + K OBĚDU SENDVIČ NA CESTU

Strávíme úžasný týden na lodi v Chorvatsku. Přes den budeme jezdit na kole, koupat se a užívat si vůni a klid dalmackých ostrovů. Zažijeme exotiku mořského putování a projezdíme neznámé trasy, které se při severním ani jižním okruhu nejezdí. 

Zájezd
Zájezd

Při střední trase projedeme poloostrov Pelješac a ostrovy Brač, Hvar, Korčulu a Lastovo. Večery strávíme v malebných přístavních vesničkách a k tomu cyklistické putování v sedlech vašich trekových nebo horských kol po krásných ostrovech. K ubytování vám bude sloužit kajuta pro dvě osoby. Snídaně a večeře jsou na lodi. Vařit bude chorvatský lodní kuchař místní speciality.

Akce je určena jak pro pohodové cykloturisty, tak i pro bikery, kteří si zaručeně přijdou na své. Cesty vedou po málo frekventovaných silničkách od přístavu k přístavu, ale také přes kopce v terénu. Večery pak strávíte na lodi nebo v příjemné hospůdce v přístavu při skleničce výborného místního vína.

PROGRAM:
Pátek: večerní odjezd vlastním autem z ČR.
Sobota: dopolední příjezd do přístavu v Chorvatsku. Parkování auta u kapitána na pozemku. Nalodění, oběd a dlouhý přesun na ostrov Korčula do Vela Luky. Cestou koupání a skákání z lodi. Přenocování v přístavu Vela Luka.
Neděle: na kole z Vela Luky do Brna. Přenocování v Brna.
Pondělí: přesun lodí na ostrov Lastovo. Na kole kolem ostrova. Přesun lodí do Korčuly. Noc v přístavu v Korčule.
Úterý: ranní přejezd na ostrov Hvar. Na kole ze Sučuraje do Jelsy. Noc v přístavu Jelsa.
Středa: na kole přes sedlo do přístavu Zavala a Světa Nedjelja. Přes Malo a Velo Grablje zpět do Jelsy. Přenocování v Jelse.
Čtvrtek: odpočinkový den. Ranní přesun na Brač do zátoky pod Pustinja Blaca. Návštěva kláštera Pustinja Blaca. Přesun lodí do Milny. Přenocování v Milně.
Pátek: z Milny na kolech přes Nerežišče do Postiry. Noc v Postiře.
Sobota: ranní přesun lodí na pevninu. Vylodění. Nakládání zavazadel a kol do auta. Odjezd do ČR.
Neděle: ranní příjezd do ČR.

UBYTOVÁNÍ:  Loď Madona je vhodná pro větší skupiny kamarádů. Má velký salon, velké kryté sezení na zádi, kde se pořádají večírky a posezení s kytarou a dalšími nástroji. Velká střecha je vhodná pro opalování, cvičení a skákání do moře při koupání. 10 kajut je v podpalubí a 3 na palubě. Kajuty jsou pro 2 osoby, vybaveno sejfem, odkládacím prostorem a umyvadlem. Na palubě jsou 4 sprchy a 4 WC. Kapacita lodi je 28 míst. Pokud chce být někdo v kajutě sám, je to možné za doplatek neobsazeného lůžka 5000,-Kč. Na lodi je zdarma k dispozici WI-FI. Za příplatek 1000,-Kč/osobu je do vyčerpání možné ubytování ve 3 HORNÍCH kajutách

STRAVOVÁNÍ: Chorvatská polopenze + sendvič na cestu místo oběda. Jak vypadá stravování na lodi se můžete podívat ZDE-JÍDLO

PARKOVÁNÍ AUT: Je zajištěno u kapitána na pozemku.

KOLA A PROGRAM: Všechny typy kol. Program je volen pro pohodovou cykloturistiku (denně 30- 60 km) s možností prohlídek památek, vesniček a koupáním se v moři. Bikeři a náročnější cyklisti (denní etapy 60-70 km) ocení krásné terény s výhledy na moře.

CENA ZAHRNUJE:

  • plavba na lodi včetně přístavních poplatků a přeprava kol na horní palubě lodi
  • 7x ubytování na lodi
  • polopenze - vaří chorvatský kuchař
  • sportovní instruktor, informační materiály a plánky
  • pojištění proti úpadku cest. kanceláře, DPH

V CENĚ NENÍ: Doprava do Chorvatska, případné parkování auta v Chorvatsku a pojištění léčebných výloh (na požádání uděláme).

Podrobné informace JAK OBJEDNAT ZÁJEZD JSOU ZDE


Ahoj Stando a Mirko.
Byla to moje první dovolená na kololodi. Přistupovala jsem k tomu s respektem ... malý prostor a malá skupina lidí na něm celý týden ... a tak.
Díky překrásné přírodě, úžasnému moři, výbornému jídlu a vínu - a v neposlední řadě díky péči vás dvou - to byla jedna z mých nejkrásnějších dovolených. Různorodá, zážitková, senzační.
Rozhodně jsme se neviděli naposledy. Děkuji také za krásné fotky z akce, které nám vrátí atmosféru prožitého týdne. Irena Bulířová

8.10.2019 po zájezdu do Chorvatska na loď. Fotky jsou ve fotogalerii ZDE-FOTO-CHORVASKO.


Fotogalerie z předchozí podobné akce

Zájezd
Zájezd