Zájezdy plné zážitků

Aktivní dovolená na kole, na lodi nebo na lyžích

Nezařazené

VRCHAŘSKÉ KORUNY CYKLISTŮ

VK

VK

Vrchařské koruny cyklistů – akce plné zážitků a dobrodružství. Také ale náročných výjezdů a krásných vrcholových fotek.

Nejsou to závody. Každý si jede, jak chce a kdy chce. Cíl je ale jasný. Udělat něco sám pro sebe, nepodvádět a dosáhnout všechny předepsané vrcholy. To je základní informace. Tak vznikla třeba Vrchařská koruna Severu. Vše ale vzniklo již v roce 2013 ba Moravě. Nápad se rychle šířil a dnes už je Vrchařských korun 19. Ročně motivují tisíce lidí k výletům po naší krásné vlasti. Vyberte si tu Vrchařskou korunu, která je kolem vašeho bydliště. Skočte na kolo a začněte dobývat vrcholy. Je to jen na vás.

VK

Základní idea Vrchařských korun
V časovém období (nejčastěji duben – listopad) zdolávat na kole pořadateli předem vypsaný počet vrcholů (nejčastěji 20).
Na každém vrcholu si cyklisté pořizují dokumentační fotografii (selfie) a po zkompletování fotek ze všech vrcholů je e-mailem posílají pořadatelům. Tím se stávají držiteli dané Vrchařské koruny.
Účast je pro cyklisty bezplatné. Nehradí se tedy žádné startovné.
Tato základní idea je pro všechny Vrchařské koruny shodná. Další pravidla se již v jednotlivých regionech (viz Přehled vrchařských korun) trochu liší.

Informace o Vrchařské koruně Severu naleznete ZDE-KORUNA-SEVERU.

Pokud si chcete zaregistrovat a najít tu, která je pro vás nejblíže, přehled všech Vrchařských korun je ZDE-VŠECHNY-KORUNY.

×
To top