Zájezdy plné zážitků

Aktivní dovolená na kole, na lodi nebo na lyžích

Nezařazené

Víkend na kole v Českém ráji a sobotní večer na plese SUNBIKE CK

Máme pro vás bezvadný nápad. Užijte si krásný jarní cyklistický víkend na kole v Českém ráji. Přijeďte už v pátek 21.dubna nebo v sobotu 22.dubna ráno. Ubytujte se do neděle v příjemném pensionu Formanka ve Splzově, nadohled od řeky Jizery. Vaše první trasa povede kilometr po silnici do Lišného, kde má chalupu Lucie Bílá. Tam můžete najet na budovanou Greenway Jizera, která vede podél řeky do Turnova. V Malé Skále je výborná restaurace s vlastním pivovarem. Zážitek je vyšplhat na vrchol skály Panteon, kde je nádherná vyhlídka a kaple. Cestou se určitě můžete zastavit na Zrcadlové koze, vyhlášené cyklistické restauraci. Další místo, kam pohodově dorazíte je město Turnov. Srdce Českého ráje.

Vaše další trasa vás zavede na vrchol Kozákova ve všce 744 m. Je odtut nádherný výhled na celý Český ráj. Také se tu dodnes nalézají ametysty, olivíny, záhnědy, citríny, chalcedony, acháty, jaspisy i karneoly. Třeba budete mít štěstí a nějaký naleznete.

Z Kozákova sjedete do Železného Brodu. Ten už je jen kousek od pensionu Formanka ve Splzově. Pojedete podle řeky Jizery až na místo vašeho ubytování.

A nyní přijde vyvrcholení. V sobotu večer pro vás přijede mikrobus, který vás vyveze na kopeček do vesničky Bzí, kde bude v místní sokolovně již druhý ples cestovní kanceláře SUNBIKE. Nejen že si zatancujete, ale také můžete v tombole vyhrát hodnotné ceny od našich sponzorů. Jsou to: Pivovar Svijany, Direktalpine – outdoorové oblečení, Albforming – kempingové nádobí, Touche – oblečení pro volný čas a také od nás, cestovní kanceláře SUNBIKE.

Je opravdu se na co těšit. Nádherná cyklistika a výletní cíle v Českém ráji a v sobotu večer tancovačka na plese SUNBIKE. Kyvadlová doprava od pensionu na ples je samozřejmě zajištěna.

A jak se na ples obléknout? To, že to je cyklistický ples neznamená, že přijdete v dresu :-). Prosíme pány o oblek a kravatu a dámy o nějaké šatičky. V džínách je vstup zakázán.

Moc se na vás všechny těšíme. Hurá do Českého ráje na kolo a na tanec!!!

 

Zajímave odkazy:

Pension Formanka ve Splzově: http://www.formanka.cz

 

Greenway Jirera: http://www.greenway-jizera.cz

 

Restaurace Zrcadlová koza: http://zrcadlovakoza.cz

 

Malaskalský pivovar: https://www.restu.cz/maloskalsky-pivovar/

 

Vranov-Panteon: http://www.vranov-pantheon.cz/index.html

 

Kozákov: http://www.kozakov.cz

 

Pivovar Svijany: https://www.pivovarsvijany.cz

 

Direktalpine: http://www.directalpine.cz

 

Albforming – kempingové nádobí: http://www.alb.cz

 

Touche: http://www.touche.cz

 

SUNBIKE: https://www.sunbike.cz/zajezdy/cyklisticke-zajezdy

×
To top