TAHLE APLIKACE VÁM OPRAVDU HODNĚ POMŮŽE

První jarní den je za námi a my už musíme opravdu vážně myslet na kolo. Vašeho miláčka jste si už určitě připravili a je čas začít najíždět první jarní kilometry. Máme pro vás několik zdrojů informací, které vám v tom určitě pomohou:

1) Aplikace na telefon a web stránky Šlappeto. Tato aplikace nás opravdu zujala. Najdete v ní spoustu informací, ale hlavně si pomocí ní připravíte vaše trasy. Pak jí použijete jako navigaci nebo si trasu vyexportujete do Garminu.
Co je na tom ale nejlepší? Aplikace vám nenavrhne trasu jako mapy.cz, ale využije zkušenosti cyklistů, kteří už zde jeli před vámi. Pokud je například úsek, kde vás mapy.cz vedou po silnici, ale kde existuje hezká zkratka a cyklisti jí používají, šlappeto.cz vám trasu natáhne po této zkratce. No prostě – vyzkoušejte to a budete překvapení!
ŠLAPPETO – PODÍVJETE SE ZDE

2) Informace o takovýchto novinkách a o další cyklistice převážně dámské, si poslechněte na podcastu od legendy cyklistiky Káji Polívkové. Pravidelně dělá rozhovory z cyklistického prostředí. Naleznete je v podcastových aplikacích nebo na stránkách damynakole.cz zde:
DÁMY NA KOLE NEJEN O KOLE
To top