SUNBIKE FOTÍ PRO ČASOPIS CYKLOTURISTIKA

Z našich cyklistických cest i z našich zájezdů přivezeme každý rok spoustu krásných fotografií a zážitků. Bylo by škoda, neukázat to ostatním lidem a nepodělit se o zkušenosti z cest. Proto už mnoho let spolupracujeme s časopisem „CYKLOTURISTIKA“. Hodně našich fotek bylo na titulní stránce nebo uvnitř časopisu. Napsali jsme teké několik popisů tras a povídání o exotických zemích. No a nyní máme pro vás novinku ohledně naší spolupráce s tímto časopisem….

✅ Právě vyšla dvě nová čísla Cykloturistiky. Výroční lednové číslo 1/2020. Na stránce 42 je náš článek „Jíme jen banány“ se dvěma fotografiemi. Je z naší cesty na kolech po severním Thajsku. Přečtěte si, co se nám stalo.

✅ Ve speciálním únorovém čísle „Dovolená na kole“ máme na celou dvoustránku nazvanou ZOOM, fotografii z našeho zájezdu „FRANCIE – PROVENCE SPISOVATELE PETERA MAYLE A KAŇON VERDON“.

✅ V přehledu cestovek, které dělají cyklozájezdy jsou všechny fotky, které ilustrují přehled, z našich zájezdů. Jedná se o cykloplavbu v Chorvatsku (první a druhá fotka) a z „Francie Alsaska“. To se ostatně pozná podle průjezdu cyklistů vinicemi a krásnou krajinou pod pohořím Vogezy.

Pokud obě čísla ještě nemáte, budeme moc rádi, když si je koupíte. Druhá možnost je, že si uvedené články stáhnete z našeho webu zde:
ZDE – Stáhnout fotku z Francie z kaňonu Verdon
ZDE – Stáhnout přehled cestovních kanceláří
ZDE – Stáhnout povídání ze severního Thajska

To top