Zájezdy plné zážitků

Aktivní dovolená na kole, na lodi nebo na lyžích

Nezařazené

SETKÁME SE S VÁMI NA FOR BIKES 2019

Jubilejní 10. Ročník největšího cyklistického veletrhu v České republice se uskuteční 29. – 31. 3. 2019 v tradičních prostorách PVA EXPO Letňany. SUNBIKE CK bude v Hale 1 na stánku 1B09.

Největší cyklistický veletrh v České republice FOR BIKES otevírá každoročně cyklistickou sezonu a nabízí cyklosortiment pro všechny věkové i výkonnostní skupiny obyvatel. Vystavovatelé představují návštěvníkům novinky v oblasti kol a elektrokol, koloběžek, velomateriálu, doplňků, výživy, oblečení a veškerých služeb spojených s cyklistikou a cyklodopravou – mapy, navigace, kamery, cyklostezky, bikeparky, cyklozájezdy.

Už nyní si můžete v předprodeji zakoupit vstupenky. Normální cena je 200,-Kč. V předprodeji pouze 165,-Kč. Využijte tuto možnost. Předprodej vstupenek je ZDE-VSTUPENKY.

I letos budou na FOR BIKES 2019 vládnot elektrokola. Mají dokonce svojí vlastní halu, kde si je budete moci i vyzkoušet. Inspirací vám může být toto video.

Přijďte určitě za námi. Rádi vás uvidíme. Probereme vše, co se děje kolem cyklistických zájezdů. Rádi uslyšíme vaše přání a tužby. Řekněte nám, kam byste s námi chtěli jet. Co vás trápí a co můžeme na zájezdech ještě zlepšit.
Těšíme se na vás.

×
To top