Zájezdy plné zážitků

Aktivní dovolená na kole, na lodi nebo na lyžích

Nezařazené

NOVÝ MODERNÍ CYKLISTICKÝ VLEK NA KOLA ZA AUTOBUS

Všechno se musí pořád zlepšovat a tak i naše Sunbike ck musí jít s dobou. Tentokrát jsme se rozhodli udělat velký skok. Pořídili jsme nový vlek na kola od německé firmy Bikeliner. Tato firma dodává vleky většině západoevropských cyklistických cestovních kanceláří. Jedná se o nemodernější, patentovaný a velmi propracovaný systém. Vlek je pevné skříňové konstrukce. Žádné plachty. Zadní stěna je sklopná rampa, po které se do vleku i s kolem najíždí. Uchycení kol je speciální a jednoduché. Kola jsou oproti sobě mírně posunutá a tak se žádné nikdy nedotýká jiného kola. Rychlost nakládání je vysoká. U těžších kol je k dispozici jakýsi jeřáb, který kolo nadzvedne.

Bikeliner
Bikeliner

Nejnovější móda jsou elektrokola. Hodně lidem pomáhají, ale daní za to je vyšší hmotnost. To byl v minulosti pro nás problém, protože naše staré vleky se pod tíhou elektrokol bortily. Nyní už žádný problém s elktrokoly neexistuje. Nový vlek umožňuje přepravu klidně 40 elektrokol.

Dalším módním prvkem jsou nyní sportovní kola s 29″ ráfky. Jedná se o poměrně velká kola, se kterými byl dříve také trochu problém, protože se nikam nechtěla vejít. Nyní je vše vyřešeno. Vejdou se dobře a nikomu a ničemu nepřekáží. Ani se širokými řídítky není problém. Díky posunutí oproti dalším kolům se nikde nic nedotýká a široká řídítka nepřekáží.

Tak jestli jste se až do teďka báli se svými drahými koly s námi jet, nyní už nemusíte. Už žádné balení a žádné ochrany z vodovodní izolace. Kola se budou ve vleku mít jako v bavlnce. Vyzkoušejte to na vlastní kůži. Pardon: na vlastní kolo. Pojeďte s námi na některý z posledních zájezdů, kde jsou ještě volná místa. Prožijte si krásu cykloputování po místech, kam se jinak nedostanete.

×
To top