Zájezdy plné zážitků

Aktivní dovolená na kole, na lodi nebo na lyžích

Nezařazené

NEJLEPŠÍ A NEJLEVNĚHŠÍ PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ V PRAZE PŘI LETECH DO ZAHRANIČÍ

Každý někam cestuje a lítá po světě. Skoro vždy řešíme problém, jak se dostat na letiště a z něj. Jet vlastním autem nebo se nechat dovést známým? Odpověď zní: jednoznačně vlastním autem! Proč? Objevili jsme pro vás a na vlastních autech vyzkoušeli perfektní a i nejlevnější parkoviště u letiště v Praze. Velikost auta se neřeší. Parkoviště je asi 7 minut od letiště. Z parkoviště vás obsluha odveze a po příletu zase přiveze. Vše funguje naprosto spolehlivě. V listopadu jsme zde zaparkovali vůz na 17 dnů a cena byla 600,-Kč. To je naprosto skvělé. Parkoviště je pod kamerami a 24 hodin denně hlídané přímo obsluhou.
Chystáte se na jaře na Mallorku se Sunbikem? Potom můžete nechat auto na celý pobyt dlouhý kolem 10 dní za pouhých 499,-Kč na Parkovišti letiště Ruzyně. To bude určitě levnější, než když využijete služeb příbuzných.
Výhodou parkoviště je, že není moc velké a vozy jsou téměř pod osobním dohledem. Nevýhodou naopak je, že se vám může stát, že když si vzpomenete pozdě, bude již obsazené. Tak neváhejte. Termín jarní Mallorky se blíží. Rezervujete si pobyt i parkoviště u letiště včas!

Webové stránky Parkoviště letiště Ruzyně jsou ZDE-PARKOVIŠTĚ-RUZYNĚ.

×
To top