Zájezdy plné zážitků

Aktivní dovolená na kole, na lodi nebo na lyžích

Nezařazené

Najděte si partnera na kolo

Naši kamarádi na cyklistických zájezdech SUNBIKE nám často říkají, že fungujeme také jako seznamka. Už hodně z nich na zájezdech poznalo nové kamarády nebo i životní partnery. Další kamarádi nám volají, jestli na zájezdu, na který chtějí jet, bude někdo sám, aby se k němu přidali. Další volají, jestli na zájezdu bude nějaká hezká samotná paní, resp. nějaký hezký samotný pán. Často tedy musíme řešit i takové problémy.
Nyní jsme ale narazili na pomoc. Objevili jsme ..

webovské stránky www.sportpartner.cz. Na nich se můžete podívat okolo sebe nebo i trochu dále a najít si někoho, kdo bude jako vy. Takového sportovního partnera, který jezdí na kole a rád sportuje. Bude to třeba jen někdo na vyjížďky po okolí, ale třeba i parťák na cyklistické zájezdy. Není nic horšího, než když musíte být s někým, kdo má úplně jiné zájmy jež vy. Nejde přeci skoubit život s někým, kdo s vámi nesdílí vaše sportovní zážitky a úžasné projížďky na kole. Občas nám někdo říká, že například manželka na kole nejezdí a jemu to nevadí. My tomu moc nevěříme. Poznáme to podle toho, že se to poslední dobou tyto páry snaží vyřešit pořízením elektrokola pro takovou partnerku nebo partnera.

Vy ale můžete najít pořádného cyklistu nebo cyklistku! Prozkoumenjte stránky www.sportpartner.cz . Vyzkoušejte to a třeba už příští cyklistickou sezónu pojedeme společně na nějaký cyklistický zájezd se SUNBIKEm

Na Sportpartner můžete najít protějšek na kolo ze svého okolí. Ve skutečnosti nejen protějšek na kolo, ale také na všechny druhy sportů. Česká republika má desítky tisíc členů, takže šance, že zde naleznete protějšek na kolo jsou velmi vysoké. A jelikož Sportpartner byl vytvořen pro tento jediný konkrétní účel, funguje velmi dobře již přes 10 let.

Dejte nám vědět, jak to dopadlo. Těšíme se na vás.

×
To top