Zájezdy plné zážitků

Aktivní dovolená na kole, na lodi nebo na lyžích

Nezařazené

Dejte sbohem rýmičkám a nachlazení

Když nastane listopad a prosinec, spousta lidí hned onemocní. Existuje ale jedna úplně jednoduchá věc, která vás od podzimního nachlazení osvobodí. Jmenuje se „sauna“.

Musíme se ale nejdříve sami sebe zeptat, jestli děláme dost pro své zdraví. Jestli nám záleží na tom, abychom jednou týdně vystavili své tělo žáru sauny a pak ho prudce ochladili. Je to trošku brutální procedura, na druhou stranu vám ještě navíc udělá dobrou náladu a krásný den.

Při našich zimních lyžařských zájezdech jsme velmi rádi, když v penzionu sauna je. Není nic krásnějšího, když se vymrzlí vrátíme na ubytování a před dobrou večeří skočíme do sauny se vyhřát a udělat si dobře.

Vždycky mě ale šokuje, jak málo lidí na zájezdu, možnost jít zdarma do sauny, využívá. Z přibližně 40 lidí jde do sauny asi 6-8 lidí. Proto apeluji: nestyďte se, jděte do sauny, užijte si jí pro dobrou náladu a hlavně, udělejte to pro vaše zdraví. Když se vám to zalíbí a budete to dělat pravidelně, už nebudete potřebovat vašeho obvodního lékaře a dáte sbohem podzimním nemocem a nachlazením.

Příjemná a hezká sauna je třeba na našem lyžařském zájezdu LYŽOVÁNÍ V NEJLEPŠÍCH MALÝCH ITALSKÝCH OBLASTECH. Každý den po lyžování zdarma k dispozici.

×
To top