CYKLISTIKA JE NÁŠ SVĚT. PROTO SE VŠICHNI SEJDEME NA FOR BIKES

Od pátku 20. 3. do neděle 22. 3. 2020 se bude konat v Praze na PVA EXPO Letňany cyklistický veletrh FOR BIKES.
Na jednom místě naleznete vše, co se týká kol a cyklistického průmyslu. Nejen průmyslu, ale také cykloturistiky, trávení volného času a třeba i časopisů a knih. To vše a mnoho dalšího je spojeno s ježděním na kole. Je to náš svět. Je to to, co máme tak rádi!

Jako v předchozích letech, tak i letos tam budeme i my, SUNBIKE CK. Nebudeme nic prodávat. Chceme tam být proto, abychom se s vámi mohli setkat, popovídat si a probrat vše kolem cyklistiky a cestování na kole po světě, v této jedinečné atmosféře cyklistického veletrhu. V loňském roce přišlo 31.000 návštěvníků. Všechny asi nezvládneme, ale na vás budeme čekat!

Co dalšího v Letňanech najdete? Z několika novinek jen třeba toto:
✅ Poprvé se na veletrhu představí novinka na trhu s přilbami značky COROS, která díky unikátní technologii optimalizuje dokonalou kombinaci kvality zvuku, při poslechu oblíbené hudby, volání nebo zajištění SOS pomoci.
Elektrokola táhnou a tak se objeví kola s motory Bosch Performance Line CX 2020 s až 1 125 Wh bateriemi v modelech XDURO a SDURO Haibike.
Časopis Cykloturistika bude slavit 25. výročí a na svém stánku bude mít spoustu osobností a hostů. Budeme mezi nimi, protože pro časopis fotíme a píšeme už opravdu mnoho let.

Určitě najdete i další zajímavosti, na které se přijdete podívat. Budeme tam a budeme na vás čekat. Pro naše nejlepší kamarády-zákazníky máme několik volných vstupenek. Napiště nám ZDE

Několik fotek z loňského For Bikes je fotogalerii ZDE.

 

To top