Zájezdy plné zážitků

Aktivní dovolená na kole nebo na lyžích

MALLORCA TROCHU JINAK

  19.03.2020   |     Žádný komentář

Jarní cyklistická Mallorka je vždycky úžasná. Proto jsme se i na letošní moc těšili. Pak se ale cosi zvrtlo a svět začal zaplavovat virus. Jarní Mallorka se pomalu začala rozptylovat. Někteří cyklisti jí využívali už od začátku února, ale většina se tam na kolo teprve těšila.

Pomalu se začala zavádět různá ochranná opatření. Panika zachvátila republiku. Využili jsme poslední možnosti a odletěli na Mallorku. Hlavním důvodem bylo osobně se domluvit s ředitelem hotelu, aby nám vrátil zaplacené pobyty našich klientů. Chválil naší dlouholetou spolupráci a jako dobrému partnerovi přislíbil, že nám peníze pošle přednostně.

Celý článek >>

CYKLISTIKA JE NÁŠ SVĚT. PROTO SE VŠICHNI SEJDEME NA FOR BIKES

  29.02.2020   |     Žádný komentář

Od pátku 20. 3. do neděle 22. 3. 2020 se bude konat v Praze na PVA EXPO Letňany cyklistický veletrh FOR BIKES.
Na jednom místě naleznete vše, co se týká kol a cyklistického průmyslu. Nejen průmyslu, ale také cykloturistiky, trávení volného času a třeba i časopisů a knih. To vše a mnoho dalšího je spojeno s ježděním na kole. Je to náš svět. Je to to, co máme tak rádi!

Celý článek >>

SUNBIKE FOTÍ PRO ČASOPIS CYKLOTURISTIKA

  19.02.2020   |     Žádný komentář

Z našich cyklistických cest i z našich zájezdů přivezeme každý rok spoustu krásných fotografií a zážitků. Bylo by škoda, neukázat to ostatním lidem a nepodělit se o zkušenosti z cest. Proto už mnoho let spolupracujeme s časopisem "CYKLOTURISTIKA". Hodně našich fotek bylo na titulní stránce nebo uvnitř časopisu. Napsali jsme teké několik popisů tras a povídání o exotických zemích. No a nyní máme pro vás novinku ohledně naší spolupráce s tímto časopisem....

Celý článek >>

STAČÍ JEDNA MALÁ CESTA

  16.01.2020   |     Žádný komentář

Jdu po ulici a potkám známého. „Ahoj, tak jak se máte? Pořád někde jezdíte, co?“

Odpovídám mu: „Ano, máme se moc dobře, ale nyní jsme doma. Pojedeme zase za čtrnáct dní.“
Známý říká: „Já bych také někam vyrazil, ale teď nemohu. Bolí mě záda a musím přestavovat barák. Letos to už fakt nedám.“
Odpovídám mu: „No tak dobře, jak myslíš.“
Jdu dál a přemýšlím nad mým známým. Záda ho bolí, protože má ochablé břišní svaly a maká jen na svém baráku. Stačilo by, kdyby si každé ráno zacvičil a bylo by mu za měsíc zase dobře.
Letos vloží peníze do rekonstrukce domu a nic si neužije. Rok mu uteče jako voda a nic krásného nezažije a nebude mít žádné hezké vzpomínky. V horším případě se mu záda roznemohou tak, že půjde na operaci s plotýnkami a bude vyřízený úplně.

Celý článek >>

Dejte sbohem rýmičkám a nachlazení

  11.12.2019   |     Žádný komentář

Když nastane listopad a prosinec, spousta lidí hned onemocní. Existuje ale jedna úplně jednoduchá věc, která vás od podzimního nachlazení osvobodí. Jmenuje se „sauna“.

Musíme se ale nejdříve sami sebe zeptat, jestli děláme dost pro své zdraví. Jestli nám záleží na tom, abychom jednou týdně vystavili své tělo žáru sauny a pak ho prudce ochladili. Je to trošku brutální procedura, na druhou stranu vám ještě navíc udělá dobrou náladu a krásný den.

Celý článek >>