Zájezdy plné zážitků

Aktivní dovolená na kole nebo na lyžích

Nebojme se cestovat. S námi na zájezdu a na kole je lépe než v přeplněných Tatrách nebo Krkonoších. Itálie, Francie nebo Chorvatsko jsou na tom ze zdravotního hlediska lépe než Česká republika. Užívejme si života dokud mužeme. Nikdy už nebudeme vědět, co přijde další den.

Připravujeme jsme pro vás cyklistické zájezdy do Itálie (Jižní Tyrolsko, Lago di Garda, AlpeAdria, Toskánsko, ostrov Elba), Francie (Bretaň, Provence, Alsasko), Slovinska (Julské Alpy), Španělska (jarní rozježdění na silničních kolech na Mallorce), Rakouska (Zillertal a jezero Achensee). Cykloplavby po chorvatských ostrovech. Lyžařské zájezdy do Itálie (Livigna, Val di Fiemme, okolo Kronplatzu, Sextenské Dolomity) a Rakouska (Serfaus-Fiss-Ladis).

 

ZÁJEZDY LASTMINUTE ZDE

Zájezd
Termín: 20. - 26. srpna 2020
Počet volných míst:  9 
Cena: 10.890 Kč
Objednat zájezd číslo: 2083
Zájezd
Termín: 4.- 13. září 2020
Počet volných míst:  11 
Cena: 13.990 Kč
Objednat zájezd číslo: 2091
Zájezd
Termín: 26. září - 4.10.2020
Počet volných míst:  8 
Cena: 13.490 Kč
Objednat zájezd číslo: 2098

Cyklistické a lyžařské zájezdy - aktivní dovolená pro každého

Na zájezdu a dovolené se SUNBIKEem si odpočinete aktivně. Na kole na cyklozájezdech nebo v zimě na lyžích. Vždy vám budeme k dispozici my, zkušení instruktoři. Budeme s vámi 24 hodin denně a budeme na každém zájezdu, na který se přihlásíte. U nás máte vždy jistotu, že zájezd bude průvodcovat Mirka  a Standa. Pokud hledáte aktivní dovolenou, neváhejte a vyberte si některý zájezd z naší nabídky.