Zájezdy plné zážitků

Aktivní dovolená na kole nebo na lyžích

CHORVATSKO - LOĎ MADONA A CYKLISTIKA - ZLATÝ STŘEDNÍ OKRUH - BUS

Zájezd
Termín: 27. září - 06. října 2019
Zájezd je vyprodán
Cena: 15.990 Kč
Zájezd číslo 1996
  • EXOTICKÉ SPOJENÍ CYKLISTIKY A POBYTU NA LODI A MOŘI
  • 10 DNÍ CELKEM / 6 DNÍ NA KOLE / 7 NOCÍ V KAJUTÁCH
  • DOPRAVA AUTOBUSEM
  • POLOPENZE + K OBĚDU SENDVIČ NA CESTU

Strávíme úžasný týden na lodi v Chorvatsku. Přes den budeme jezdit na kole, koupat se a užívat si vůni a klid dalmackých ostrovů. Zažijeme exotiku mořského putování a projezdíme neznámé trasy, které se při severním ani jižním okruhu nejezdí. V ceně je doprava autobusem. 

Zájezd
Zájezd

Při střední trase projedeme poloostrov Pelješac a ostrovy Brač, Hvar, Korčulu a Lastovo. Večery strávíme v malebných přístavních vesničkách a k tomu cyklistické putování v sedlech vašich trekových nebo horských kol po krásných ostrovech. K ubytování vám bude sloužit kajuta pro dvě osoby. Snídaně a večeře jsou na lodi. Vařit bude chorvatský lodní kuchař místní speciality.

NÁSTUPNÍ MÍSTA: Liberec, Jablonec n.N., Turnov, Mladá Boleslav, Praha a dále po trase Tábor, České Budějovice a Brno v případě účastníků z Moravy..

Akce je určena jak pro pohodové cykloturisty, tak i pro bikery, kteří si zaručeně přijdou na své. Cesty vedou po málo frekventovaných silničkách od přístavu k přístavu, ale také přes kopce v terénu. Večery pak strávíte na lodi nebo v příjemné hospůdce v přístavu při skleničce výborného místního vína.

UBYTOVÁNÍ: V kajutách pro 2 osoby s umyvadlem. Na palubě jsou 3 sprchy a 3 WC. Kapacita lodi je 28 míst. Na lodi je zdarma k dispozici WI-FI. Za příplatek 500,-Kč/osobu je do vyčerpání možné ubytování ve 3 HORNÍCH kajutách

STRAVOVÁNÍ: Chorvatská polopenze + sendvič na cestu místo oběda. Jak vypadá stravování na lodi se můžete podívat ZDE-JÍDLO

KOLA A PROGRAM: Všechny typy kol. Program je volen pro pohodovou cykloturistiku (denně 30- 60 km) s možností prohlídek památek, vesniček a koupáním se v moři. Bikeři a náročnější cyklisti (denní etapy 60-70 km) ocení krásné terény s výhledy na moře.

PROGRAM:
Pátek: večerní odjezd z ČR.
Sobota: dopolední příjezd do přístavu v Chorvatsku. Nalodění, oběd a dlouhý přesun na ostrov Korčula do Vela Luky. Cestou koupání a skákání z lodi. Přenocování v přístavu Vela Luka.
Neděle: na kole z Vela Luky do Brna. Přenocování v Brna.
Pondělí: přesun lodí na ostrov Lastovo. Na kole kolem ostrova. Přesun lodí do Korčuly. Noc v přístavu v Korčule.
Úterý: ranní přejezd na ostrov Hvar. Na kole ze Sučuraje do Jelsy. Noc v přístavu Jelsa.
Středa: na kole přes sedlo do přístavu Zavala a Světa Nedjelja. Přes Malo a Velo Grablje zpět do Jelsy. Přenocování v Jelse.
Čtvrtek: odpočinkový den. Ranní přesun na Brač do zátoky pod Pustinja Blaca. Návštěva kláštera Pustinja Blaca. Přesun lodí do Milny. Přenocování v Milně.
Pátek: z Milny na kolech přes Nerežišče do Postiry. Noc v Postiře.
Sobota: ranní přesun lodí na pevninu. Vylodění. Nakládání zavazadel a kol do autobusu a vleku na kola. Odjezd do ČR.
Neděle: dopolední příjezd do ČR.

CENA ZAHRNUJE:

  • dopravu do Chorvatska a zpět autobusem, kola ve vleku
  • plavba na lodi včetně přístavních poplatků a přeprava kol na horní palubě lodi
  • 7x ubytování na lodi
  • polopenze - vaří chorvatský kuchař
  • sportovní instruktor, informační materiály a plánky
  • pojištění proti úpadku cest. kanceláře, DPH

Podrobné informace JAK OBJEDNAT ZÁJEZD JSOU ZDE


Fotogalerie z předchozí podobné akce

Zájezd
Zájezd