Cesta: home » kontakty-1 » reference

Reference

Co o nás píší a řikají naši klienti?

Renata Sýkorová
Dobrý den. Moc děkujeme za fotky a protože jsem jakýmsi prostředníkem komunikace mezi chlapci (Járou, Zdendou a Pepou) a Vaší CK, tak předávám pozdravy a poděkování za úžasných pět dní na kolech v Alpách. Všichni tři přijeli nadšení z tras, ubytování, jídla a kolektivu, který na zájezdě byl. Sama za sebe mám ještě větší radost, protože výběr zájezdu byla moje práce a tento zájezd byl pro ně dárkem ode mě a kamarádů ke kulatinám. Už teď plánují další cesty a moc se těší, že třeba hned nastávající zimní období naplánují nějakou lyžovačku s Váma. Uvidíme, jak to půjde skloubit, ale ještě se určitě setkáte. Ještě jednou díky a přeji hezký zbytek dne. A taky dobrou chuť při popíjení jihočeské slivovice :-). R. Sýkorová
23. srpna 2017 po zájezdu Cyklistickým rájem k jezeru Achnsee.


Petr Pavel
Stando dík, bylo to zase super jako vždy, perfektně připravené a natrasované, moc jsem si to užil, :-)
Petr
21. srpna 2017 po zájezdu Cyklistickým rájem k jezeru Achnsee.

 


Jitka Preislerová
Jako takhle pěknou dovolenou (jezera Julských Alp 7-13.8.2017) jsme už dlouho neměli:-)..díky moc Mirce a Standovi za jejich přístup ke všem účastníkům zájezdu (a že to s některými někdy asi nemají úplně lehké:-))..díky jim za to, jak mají vše vzorně připravené (od dopravy, ubytování až po vytyčení cyklotras)...díky za to, že objednali parádní počasí (a přemluvit bouřku v horách - to jen tak někdo neumí:-))...za to, že se věnovali všem podle výkonnosti...a Mirce díky za trpělivost s mým synem Štěpikem, kterého tak "nakopla", že jsem zírala, co všechno ve svých 9 letech ušlapal a vyšlapal:-)..pevně doufám, že se s některými účastníky zájezdu potkám někdy brzy..byla bych za to moc ráda:-)..takže za nás CK SUNBIKE taky dooost dobrý:-).
14. srpna 2017 po zájezdu Jezera Julský Alp na kole.


Ahoj Mirko a Stando,
díky za pěkné fotky a především za fajn zájezd s mnoha prima zážitky. Vše jste měli krásně vymyšlené, připravené a zorganizované. Ubytování, jídlo a hlavně program neměly chybu. Moc rádi s vámi zase někdy vycestujeme.
Ještě jednou díky a přeji hezký zbytek léta. Samira
1. srpna 2017 po zájezdu Itálie - Nejkrásnější cyklotrasy Jižního Tyrolska.


Jarka Průchová
Zdravím Mirku a Standu, za tachovský tým děkujeme za skvěle organizovaný cyklistický zájezd a za fotky. Vše bylo moc fajn. Přeji super další nápady a pohodové klienty. Jarka.

21. srpna 2017 po zájezdu Itálie - Nejkrásnější cyklotrasy Jižního Tyrolska.

 


Ahoj, Stando a MIrko,
moc díky za krásné fotky, Standa umí. Ubytování, doprava a vše okolo organizace fakt perfektní. Za mě méně trénovanou bych jen uvítala reálnější hodnocení náročnosti tras (třeba číslama 1-4), nějak jsem stále vlála a byla ve stresu, abych se neztratila. Tykže až z těch fotek vidím, kde jsme vlastně všude byli. Hezké dny a třeba někdy příště. Zita
1. srpna 2017 po zájezdu Itálie - Nejkrásnější cyklotrasy Jižního Tyrolska.


Ahoj Mirko a Stando,
posílám Vám pár našich fotek z povedeného cyklovýletu a ještě jednou moc děkujeme za všechno, co jste pro nás dělali. Zjistili jsme, že alpe adria cyklostezka vede ještě výše ze Salzburku do Villachu- není to na další období výzva :-) ? Hezký zbytek léta přejí Marie a Jiří Průchovi.
18. července 2017 po zájezdu AlpeAdria - z Julských Alp až na mořskou pláž.


Vojtěch Seidl

Děkuji za “rychlý” fotky, bylo to hezký, taky se těším Vojta

18. července 2017 po zájezdu AlpeAdria - z Julských Alp až na mořskou pláž.

 


Miluška Prouzová

Ahoj Miru,
Nerozloučila jsem se Standou, tak aspoň takto ho zdravím a díky Vám oběma za nádherné zážitky a celý servis kolem cestování. Přeji Vám šťastné putování, hodně zdraví (rafani ať dají pokoj) a dobrou pohodu. Míla.
11. července 2017 po zájezdu Jižní Tyrolsko - Velká jabloňová cesta.


Jaroslava Růžičková
Ahoooj S+M, ještě jednou díky za bezvadný cyklovýlet. Je to s vámi pohoda a to se cení!!!!! Je to prima zažít něco takového nevšedního už se těším na něco příštího!!!!!! Přeji vám hodně zdraví,štěstí a lásky!!!!
S láskou v srdci zdraví Jarka
29. června 2017 po zájezdu AlpeAdria - z Julských Alp až na mořskou pláž.


Marta a Karel z Jablonce
Zdravíme Standu a Mirku a moc děkujeme za krásné fotky i přeposlané video. Zájezd se nám moc líbil, navzdory zlomené ruce. Přejeme, aby se vám vydařily i ostatní zájezdy a abyste na nich neměli žádné problémy. Marta a Karel
29. června 2017 po zájezdu AlpeAdria - z Julských Alp až na mořskou pláž.


Blanche a Pavel Hlaváčkovi
Ahoj do Jablonce…Tuze krásné fotky. Oceňuji tu rychlost zpracování!
Mějte se skvěle jako my na zájezdě /až na ty moje záda/ a určitě někdy na viděnou.
Dobré počasí a dobré klienty .

26. června 2017 Po vložení fotek do Fotogalerie po zájezdu AlpeAdria.


Mirka a Laďa Urbanovský
Ahoj Stando a Mirko. Zdravíme Vás. Děkujeme, děkujeme a děkujeme. Zájezd se nám moc líbil i když jsme nejeli takové trasy jako Vy zapracovali jsme na sobě a něco udělali pro sebe. Tak jak propagujeme: "Je jedno, jakým tempem postupuješ dopředu. I když to půjde pomalu, vždycky budeš napřed před těmi, co jen sedí na gauči!" Přejeme Vám, ať se Vám daří v osobním životě i s CK SUNBIKE ! Ještě jednou díky. Mirka a Laďa


19.června 2017 po zájezdu Chorvatsko-pobyt na lodi a cyklistika - Střední okruh.


Bronislav Kuřík
Ahoj. Chválím, krásný fotky, děkuju za nádhernou dovolenou a přeju mnoho sil a dobrou náladu do celé sezony. Broňa
31.května 2017 po zájezdu Chorvatsko-pobyt na lodi a cyklistika Jižní okruh.

 

 


MUDr.Pavel Břeský, gynekolog,porodník. Metyšova 468,514 15 Jilemnice
Díkes, bylo to super!
30.května 2017 po zájezdu Chorvatsko-pobyt na lodi a cyklistika Jižní okruh.

 

 


Ahoj Mirko a Stando,
A ještě jednou děkuji za pro mně úúúžasný zažítek :-) . Moc se nám se Soničkou s Vámi líbilo. Odpočinula jsem si, poznala spoustu krásných míst a nových lidí a ani jsem netušila, že tolik km dokážeme ujet :-) a ještě je taková pohoda! Navedla nás Martina, že o takové možnosti zájezdu slyšela, jinak bych na to ani nepomyslela a pak už nechala objednání na mě:-) Pro mě to byla první zkušenost s takovýmto zájezdem.... a já moc doufám, že ne poslední !! a znova s Vámi, doufám, že se Soni, zase vyrazíme. Nejsme borci, jako sehraná parta, ale snad jsme nebyly brzdy. Moc ráda jsem Vás oba poznala, přeji Vám krásné další pobyty a zájezdy a srdečně:-) - ať se Vám daří! Moc se na Vás někdy těším. ( ...Snad budu mít s kým jet :-) ) Iveta
5.května 2017 po zájezdu Neziderské jezero a Balaton na kole.


konečně jsem se dostala k tomu, abych Vám za nás čtyři poděkovala za hezkou dovolenou a poslala pár fotek. Moc se nám ve Slovinsku líbilo a můžu říct, že nás ta země docela překvapila, jak kytkama na domech, tak pořádkem,alespoň tam, kde jsme byli. Takže moc díky a určitě někdy zase ahoj. Za Marii Křivohlávkovou, Láďu Šebrleho, Honzu Skalického Vás zdraví Marie Skalická. Ať se daří!
8.12.2016 po zájezdu Jezera Julských Alp.


Jaroslav a Radka Filgfasovi, Havířov
Ahoj Stando a Mirko,
moc Vás zdravíme, konečně jsme měli čas mrknout na fotky. Parádní, jako celý týden, za což Vám oběma moc děkujeme a těšíme se příští rok.
Mějte se krásně! RaJ
6.října 2016 po zájezdu do Chorvatska na loď.


Dušan Spáčil, zástupce šéfredaktora nakladatelství Bondy, Praha
Ahoj. Díky za pěkný zájezd. Užili jsme si to. Hezky jsem si to připomněl, když jsem koukal na fotky na Vašem webu. Mimochodem, i ty Vám vyšly výborně, blahopřeju. Já moc nefotil, díky tomu hektickému odjezdu jsem jel jen s mobilem. Ale připojuji s sebou alespoň dva symbolické snímky z toho smartphonu, třeba se Ti budou k něčemu hodit. Mějte se, někdy znovu na viděnou.
3.října 2016 po zájezdu do Chorvatska na loď.


Jan Kuvík, Stříbro
Ahoj Stando a Mirko.
Dojeli jsme v pořádku. Unavení, špinaví a trošku smradlaví, ale spokojení a šťastní. Díky za krásnou dovču. Honza a spol ze Stříbra.
3.října 2016 po zájezdu do Chorvatska na loď.


Jaroslava Růžičková, Žďár n.S.
Díky za všecičko,bylo to s vámi opět úžasné. Mrzí mě,že jste měli problémy s autobusem, ale to je život!!!! Doufám, že jsou Standova záda už v pohodě!!!!
Mějte krásné dny, budte ve zdraví lásce a radosti zdraví Jarka.
30.září 2016 po zájezdu Itálie - Toskánsko na kole.


Alice Sieberová, Ostrava
Ahojte Stando a Mirko,
za mě a Radima - my děkujeme Vám. Procestovali jsme různými způsoby relativně dost a už chápeme, proč se k vám lidé vrací.:-)
Taky budeme.:-):-)
13.září 2016 po zájezdu Jezera Julských Alp.


Pavlína Štěpánková, Svojkov
Díky moc Mirko a Stando!
Prožili jsme díky vám úžasnou dovolenou. Jste profíci a navíc vás to baví a máte nadšení, které umíte předávat dál. Záleží vám na každém z nás a na tom, jaké prožitky si odneseme. Děkujeme a kdybyste v zimě nevěděli co s časem, přijeďte na Svojkov. Rádi se s vámi setkáme :o)
13.září 2016 po zájezdu Jezera Julských Alp.


Věra a Petr Břízovi, Praha
Ahoj Mirko a Stando,
též my děkujeme za příjemné chvíle, které jsme prožili na zájezdu díky vaší profesionální práci.
Předpokládáme, že se i v budoucnu na vás rádi obrátíme a využijeme některý z vámi nabízených zájezdů.
S pozdravem Věra a Petr
12.září 2016 po zájezdu Jezera Julských Alp.


Tom Charvát, Praha
Ahoj Mirko a Stando,
děkuji za super zážitky na vámi skvěle zorganizovaném zájezdu, jen nechápu, jak se vám podařilo zajistit to úžasné počasí. Fotogalerie na webu nemá chybu! Jako dík posílám alespoň jeden obrázek na doplnění. Ať vám to takhle vydrží!
Těším se na další akce s vámi!
5.září 2016 po zájezdu Francie - Bretaň.


Romana Beková, Praha
Ahoj Mirko a Stando,
chci ještě poděkovat za krásnou dovolenou. Vlastně jsem chtěla osobně, ale nějak jsem to nestihla.
Takže díky za výborný výběr tras a hlavně jejich znalost, za přátelskou atmosféru, za výběr ubytování, rychlost v navazování kol, za dobrého přepravce a celkovou organizaci. Jste dobří, máte můj obdiv.
16.srpna 2016 po zájezdu Jabloňovou krajinou-Jižní Tyrolsko 2.


Jana a Vasek Maidlovi, Praha
Mily Stando, mila Mirko,
dekujeme moc za nadherne "video-opacko" dnu, ktere jsou bohuzel uz za nami. Diky za zprostredkovani uzasnych zazitku, mam nastesti jeste v hlave natoceny film te krasne krajiny, vody, hor, mestecek ... a take atmosfery, kterou se vam podarilo vytvorit. I kdyz jsme obcas do kopcu hekali, byly trasy nadherne vymyslene a kazdy jsme si mohli prijit na sve.
At se vam dale dari v podobnem stylu a mozna na dalsi cesty s vami se tesi Jana a Vasek.
15.srpna 2016 po zájezdu Jabloňovou krajinou-Jižní Tyrolsko 2.


Jarka, Zdeněk, Míša a Eliška, Liberec
Chtěli bychom vám všichni moc poděkovat za úžasnou dovolenou, kterou jsme letos mohli strávit s CK SUNBIKE, jste prostě nej... Už se těšíme na příští rok :-) !!!!


10.srpna 2016 po zájezdu Jezera Julských Alp.


Svatava Haníková, Nymburk
Ahoj Stando a Mirko.
Ještě jednou díky za pěkný zájezd, zatím jste měli nejlepší mapky, co kdy která cestovka dávala k dispozici, ale i přesto jste si všechny účastníky stále hlídali, aby nikdo nezabloudil.... Doufám, že si u Vás vyhlédnu nějaký další pěkný cyklozájezd.
10.srpna 2016 po zájezdu Jezera Julských Alp.


Táňa Lišková, Praha
Ahoj Stando a Mirko.
Děkuji za fotky a hlavně ještě jednou za úžasný zájezd a skvělou společnost! Krásně jste se o nás starali a díky vám jsem vyšlapala pro mě neuvěřitelné věci :) Rozhodně vás budu jen a jen chválit.. :-) Pěkný večer.
8.srpna 2016 po zájezdu Jezera Julských Alp.


Slávek, Doris, Dáša a Lída, Varnsdorf
Ahoj cyklisti , moc se nám to líbilo i když některé kopce jsme vynechali s důvodu našeho věku , ale i tak jsme si to báječně užili, ještě jednou moc děkujeme .
23.července 2016 po zájezdu Itálie - nejkrásnější cyklotrasy Jižního Tyrolska.


Olga a Marek Novotní, Praha
Ahoj Stando a Mirko, dík za galerii fotek a videí. Moc se nám Toskánsko líbilo. Trochu bylo méně cyklistiky a více dopravování, ale máme rádi celou skupinu a atmosféru.....Toskánso je magické....Italové úžasní:)..... Fakt skvělý začátek prázdnin. Mám pocit léta. Pro mne je to takový klik o 180 stupňů do pozice relax:).
Zdravíme a těšíme se na víkend po okolí Liberce. Olga + (Marek spící a Jenda t.č. v pekárně)
12.července 2016 po zájezdu Toskánsko na kole.


Petr Krzyszek, Liberec
Ahoj Mirko a Stando, trochu opožděně, ale přeci Vám chci poděkovat za velmi hezký cyklozájezd k Neziderskému jezeru a Balatonu. Opravdu jsem si odpočinul, nakonec ani to počasí nebylo tak hrozné. Fotky se také povedly. Uvažuju o zájezdu do Slovinska. Podle popisu a fotek z loňského zájezdu to musí být opravdu hezký zážitek. Ještě dám vědět. Přeju Vám na zájezdech hezké počasí a mnoho šťastných kilometrů. Zdraví Vás Petr.
25.května 2016 po zájezdu k Neziderskému jezeru a Balatonu.


Zuzana Mrskošová, Jablonec
Ahoj Mirko a Stando, neustále jsem plná nezapomenutelných zážitků . Nenapadlo mě, že bych mohla zažít tak něco nádherného, jak tomu bylo s Vámi. Ještě jednou Vám děkuji za krásný týden. Přeji Vám mnoho spokojených dalších kamarádů a někdy se těšíme s Karlem s Vámi na setkání. Mějte se co nejlépe.
25.května 2016 po zájezdu na loď do Chorvatska.


Blanka Kostrbová, Liberec
Díky za prima dovolenou, senzační organizaci a pohodu, určitě příště budu vybírat tvou cestovku.
23.května 2016 po zájezdu na loď do Chorvatska.


Hanka Ševčíková, Turnov
Aho Mirko a Stando.
Oba vás zdravím a posílám opožděný vánoční dárek. Chtěla jsem ho předat v Liberci osobně, ale nevyšlo to. Stále vzpomínám na krásné zážitky s Vámi (kolo - loď Chorvatsko). Mějte se krásně.
19.ledna 2016 odezva na zájezd do Chorvatska.


Radka
Stando a Mirko.
Nechte své oči klouzat po následujících řádcích.Trochu medových.
Už nějakou dobu Vám chci napsat, k jaké mimořádné konstelaci muselo dojít, když jste Vy dva poprvé zamrkali na svět. Vaše sudičky byly evidentně nápadité dámy. Nadělily Vám chronický optimismus a prožití dnů (i nocí :)) v dobrém rozmaru.
Pobývání s Vámi je ódou na radost. Na tu nenucenost a celkové příjemné klima zájezdu do Slovinska vzpomínám radši, než na kterýkoliv jiný zájezd, organizovaný dalšími cestovkami.
Ať se Vám daří. Těším se na letní setkání.
18.ledna 2016 odezva na zájezd do Slovinska.


Peter Krzyszek. Liberec
Ahoj Mirko a Stando, chtěl bych Vám tímto poděkovat za velmi pěknou dovolenou,plnou pěkných zážitků ve společnosti příjemných lidí. Jsem rád,že jsem se rozhodl správně a jel s Vámi. Rozhodně s Vámi zase pojedu na některý cyklozájezd v nové sezoně, už aby to bylo. Udělal jsem přednášku včetně foto mým sousedům a moc se jim to líbilo. Možná pojedou v nové sezoně také. Mějte se hezky a ať se Vám daří.
18.října 2015 odezva na zájezd do Chorvatska na loď a cyklistika na ostrovech.


Evča Fifková. Praha
Ahoj Mirko, Stando, díky za zaslání moooc hezkých fotek, takovou rychlost jsem nečekala. Jen se mi tak potvrdilo moje mínění o tom, jak báječně to děláte! Šířím slova chvály na vaši cestovku kudy chodím, až si říkám, abych vůbec přes spokojené klienty našla na některý z dalších zájezdů volný termín. Užijte pár týdnů klidu a do nové sezony hodně zdaru a vracejících se lidiček. Mějte se krásně.
16.října 2015 odezva na zájezd do Itálie Toskánska.


Ivana Metličková
Ahoj, Mirko a Stando ! Dík za krasné fotky a ještě jednou dík za skvělou dovolenou !
4.října 2015 po zájezdu do Itálie Toskánska.


Ahojky Stando a Mirunko, děkujeme ještě jednou za krásné zážitky v krásném kraji. Pusu oběma, Vendy.
23.září 2015 po zájezdu do Itálie Toskánska.


Ing. Michal Černý
Zdravím Mirko a Stando,
děkujeme za peferktně zorganizovaný zájezd !!! Já osobně jsem organizoval jiiž mnoho akcí (jak soukromých, tak vodácké tábory i pracovních...), a proto vím, jak je to pro tak specifickou společnost komplikované - a vždy mne potěší, když to někdo umí tak profesionálně jako Vy. Moc Vám držím palce, ať se Vám daří a třeba se ještě někde setkáme. A kdybyste jeli do Prahy, dejte vědět, rád Vás pozvu k nám do pivovaru ! Hezký den. Mišus.
8.září 2015 po zájezdu do Francie Provence.


Jitka Součková
Díky, pro velký úspěch asi pojedeme s vámi znovu :-). Kam, to se uvidí. Pa pa mějte se hezky.
24.srpna 2015 po zájezdu do Francie Bretaně.


Pavla a Jano
Ahoj Mirko a Stando, zase po dovolené v práci. Jen jsme Vám chtěli poděkovat za moc pěkný zájezd ve Slovinsku, právě jsem si prohlížela fotky. Krásná příroda, perfektní trasy - pro nás slabší i pro " vrchaře ", výborné ubytování .....Děkujeme a těšíme se zase někdy příště.
20.července 2015 po zájezdu do Slovinska.


Michal Dub
Ahoj Stando a Mirko,
chci moc poděkovat, za bezstarostnou a nádherně prosluněnou dovolenou v překrásných Julských Alpách. Ahoj Michal
27.července 2015 po zájezdu do Slovinska.


Bohunka Hackenschmiedová
Ahoj Stane a Miri, krásné dny ve Slovinsku a pohodové ježdění!!! Děkuji za krásnou fotogalerii na stránkách Sunbike a za dosavadní krásné dovolené s Vámi, kdy jsme měli štěstí nejen na počasí, ale i na partu lidí.Teším se, že i Toskánsko v příštím roce bude s Vámi parádní a že v dalších letech objevíme na kolech nová krásná místa. Zdravím. Bohu 22.července 2015 po zájezdu do Slovinska.


Iveta Šuvarinová
Ještě jednou Vám chci poděkovat za skvělou dovolenou v Tyrolsku. Snad se vše vydaří, abych mohla příští rok zase s Vámi vyjet...
17.července 2015 po zájezdu do Jižního Tyrolska.


Jaruška Růžičková
Chci poděkovat za bezvadnou dovolenou,bylo to úžasné.Díky za to ,že jste!!!!! Mějte báječné léto a šťastné cesty nejen na kolech s láskou v srdci zdraví Jarka
16.července 2015 po zájezdu do Jižního Tyrolska.


Tomáš Kohout
Děkuji za mimořádně podařený zájezd všechno klapalo organizace, parta, počasí...
Opravdu povedený týden :-)
Zdraví Tomáš
13.října 2014 po zájezdu do Chorvatska na loď a cyklistiku po ostrovech.


Václav Prskavec
Ahoj Mirko a Stando. Ještě jednou poděkování a uznání za vydařený zájezd plný zážitků a dobré nálady.Potěšila nás taky pohotově vytvořená fotogalerie, plná zajímavých a výstižných snímků. Během prohlížení jsme si vzpomněli na "plážovou" schůzku, při které došlo i na koupání. Příjemné podzimní dny přeje Vašek a Iva
11.září 2014 po zájezdu do Bretaně


Jaruška Růžičková
Ahoooj Stando a Mirko. Ještě jednou mooooc díky za úžasnou dovolenou s vámi. Mějte se báječně a ať vás štěstěna provází na vašich cestách. S láskou v srdci zdraví Jarka
10.září 2014 po zájezdu do Bretaně


Bohouš Čížek
Já vám děkuji a chci říci, že přes všechen múj splýn vám děkuji za tak krásnou dovolenou, která byla úžasná a těším se na Vás. Jste prima, mám Vás rád.. Zatím ahoj Bohouš.
8.září 2014 po zájezdu do Bretaně


Petra Sitková
Ahoj Stando, letos jsem s vámi byla na kolech ve Slovinsku v termínu 11-18.07.2014. Dívala jsem se na fotogalerii a některé snímky bych ráda měla. Předem děkuji a zdravím Tebe i Mirku! Byla to báječná dovolená, ještě jednou díky!
12.srpna 2014


Šárka a Karel z Vítkova u Opavy
Ahoj Mirko a Stando, chtěli bychom Vám poděkovat a napsat, že jsme byli moc spokojeni se zájezdem, který jste pořádali. Moc se nám líbilo. :-)
31.července 2014 po zájezdu do Kronplatz na kole


Jana a Radko Janatovi
Aho Stando a Mirko. Se zájezdem jsem byl nadmíru spokojen, po všech stránkách. Byl jsem již s více cestovkami, které se specializují na kola, a musím objektivně říct, že to máte strašně dobře zmáknutý, profesionálně. Ale přitom panuje naprosto rodiná, přátelská atmosféfa. A to je dílo tvoje a Mirky, díky. Příště je to jen o výběru místa, kam jet.
1.srpna 2014 po zájezdu do Kronplatz na kole


Blanka a Pavel Hlaváčkovi - pension Ostravanka www.ostravanka.penzion.com
Ahojky z lázní… Díky za info-fotečky, všem vám to tam sluší. Vypadá to, že jsme tam vůbec nebyli, ale my jsme se neustále kochali a cílem pro nás byla cesta... Ještě jednou díky za báječnou dovolenou a budeme se těšit někde příště.
20.července 2014 po zájezdu do Julských Alp


Julie Popelková
Ahoj Mirko a Stando, dík za fotky a také za super dovolenou. Hodně pohodových zájezdů! Mějte se pěkně a už se těšíme na další. Julka
8. července 2014 po zájezdu do Maďarska


Aleš Lyčka
V prvé řadě tááákhle moc děkujeme za parádní dovolenou na kolech v Chorvatsku!! Úžasná atmosféra celé dovolené, kolektiv fajných lidí, kouzlo plavby na lodi, krajina a mj. objev, že i Chorvatsko má vysoké kopce ;), pestrost aktivit, pěkné plánování cyklotras a spousta dalších maličkostí z toho udělala, alespoň v mém případě, zatím nejlepší letní dovču. Moc díky. Aleš & Petra
2. června 2014


Pavel Žďárek
Dobrý den, chci Vám poděkovat za nádherný lyžařský zájezd do Zillertalu. Tento zážitek se nesmazatelně zapsal do mých vzpomínek a to ne jen pro to, že šlo o můj první lyžařský zájezd do Alp. Nádherné počasí, výborný servis, skvělá parta lidí a naprosto dokonalá organizace. Jednoduše, není co vytknout. Děkuji!
27. února 2014


Marie Niševová: Díky za krásné fotky. Skvělá dovolená.
30. prosinec 2013


Jana Hladíková
Dovolená se SUNBIKE prostě nemá chybu! Jsou dokonalí. Díky za všechny nezapomenutelné zážitky Standovi i Mirce. Neváhejte a zažijte se SUNBIKE jedinečné chvíle i vy!


Jana Hladíková Kdyby bylo kde, pochválím Byly to dva úžasné cyklistické týdny
18. září 2012 v 8:33


Michal Bečvář
Mohu jen doporučit, pro mne zatím nejlepší aktivní dovolená
před více než rokem


Klára Jelenová
Bezkonkurencni! Bylo to super, priste zas ;-)


Tereza Chalupová - Ahoj Kláry, kolo-loď úžasný co? dost jsem ti záviděla, hned bych jela znovu
3. říjen 2012 v 20:11


Tereza Neuwirthova
Elba byla skvělá a průvodce Standa taky :-)
asi před 12 měsíci


Jiří Benda
Kololoď se Sunbike se naší partě vydařila natolik, že mohu vřele doporučit všem, kteří o něčem podobném uvažují. Rád pojedu opět, třeba jižní okruh.
před více než rokem


Lenka Hájková
Doporučuji bezvadné cyklistické putování po chorvatských ostrovech spojené s koupáním a jedinečnou atmosférou na lodi a s gastronomickým zážitkem každý večer. Výborná kombinace!!! Navíc nechybí ani prohlídka nádherných měst Korčuly, Hvaru a dalších menších přístavů.
před více než rokem

Renata Herčíková - připojuji se a také doporučuji opravdu luxusní dovolená :o)
22. prosinec 2011 v 17:47


Dana Mormanová
Krásná, pohodová dovolená s úžasnými lidmi, všem doporučuji!!!Vyzkoušené zájezdy Moselská cyklostezka,Chorvatsko kolo-loď, Bretan a jistě i další.
před více než rokem