Cesta: home » informace

Jak objednat zájezd

Rezervujte si vybraný zájezd

Telefonicky: 602 411 317
E-mailem: info@sunbike.cz
On-line: na těchto stránkách v sekci Registrace, nebo přes jednotlivé zájezdy
Připravte si prosím tyto ůdaje:
1) Jména a přijmení všech účastníků, které přihlašujete
2) Adresy bydliště všech účastníků, které přihlašujete
3) Rodná čísla všech účastníků, které přihlašujete
4) Rozhodněte se, jestli budete chtít udělat pojištění strona zájezdu (není v ceně zájezdu)
5) Vyberte si místo, kde budete nastupovat tak, aby korespondovalo s nástupními místy cestovní kanceláře
6) Pokud si chcete vzít na zájezd elektrokolo, je nutné to nahlásit ck, jinak může být odmítnuto. Na zájezdu může být z technických důvodů maximálně 8 elektrokol.

Po registraci a objednání zájezdu podepište smlouvu o zájezdu

která vám přijde e-mailem. Pošlete nám jí naskenovanou mailem nebo poštou. Rozhodněte se také, jestli chcete od naší ck udělat pojištění zrušení objednaných služeb zájezdu (dříve pojištění storna zájezdu). Výše sazeb pojištění naleznete ZDE-POJIŠTĚNÍ.

Zaplaťte zálohu 3000,-Kč za každou osobu + případnou cenu pojištění

bankovním převodem na účet u FIO banky: 2200520667/2010, poštovní poukázkou nebo hotově. K tomu hned připočtěte cenu pojištění zrušení objednaných služeb zájezdu (dříve storna zájezdu) pokud ho požadujete. Jako variabilní symbol uveďte číslo, které máte na smlouvě o zájezdu v "pokynech k zaplacení zájezdu" ve spodní polovině smlouvy.

Sledujte on-line svoje platby

na našich stránkách v sekci registrace si můžete on-line sledovat vaše zaplacené platby a vaše zájezdy, kterých jste se zůčastnili. Potřebujete k tomu ale váš email a heslo, které vám bylo přiděleno a které jste si mohli podle sebe změnit. Pokud jste heslo zapomněli, můžete si o ně znovu zažídat a ZDE-HESLO.

Pokyny k odjezdu a doplacení ceny zájezdu

3-4 týdny před odjezdem dostanete pokyny k odjezdu se všemi důležitými informacemi. V nich budete také vyzvání k doplacení do celkové ceny zájezdu a případného pojištění, pokud jste ho požadovali a ještě nezaplatili. V pokynech jsou také popsána nástupní místa, odkud se odjíždí.

Cena zájezdů obsahuje následující služby:
  • Ubytování v penzionu se snídaní nebo polopenzi, na lodi v kajutách
    s polopenzí
    nebo v apartmánech či mobile-homech bez stravování
  • Doprava autobusem nebo minibusem, u cyklistických z. jsou kola ve speciálním přívěsu
  • Nástupní místa jsou: Liberec, Jablonec n.N., Turnov, Mladá Boleslav, Praha a dále po trase
  • Průvodce, pobytová taxa, DPH, pojištění proti úpadku cest. kanceláře
  • Děti mají slevu: do 6 let -1000,- Kč, do 12 let -500,- Kč a do 15 let -300,- Kč

V pokynech k odjezdu je také výzva k doplacení do celkové cyny zájezdu. Od celkové ceny si odečtete vámi zaplacenou zálohu a zbytek pošlete bankovním převodem zase na účet u FIO banky: 2200520667/2010. Všechny vámi uhrazené platby si můžete zkontrolovat v registračním systému, pokud jste se přes něj sami přihlašovali.  

Začněte balit

Na základě obdržených pokynů k odjezdu si připravíte doporučené vybavení. Není vhodné s sebou brát větší množství balené vody a alkoholických nápojů. Pokud si s sebou budete chtí vzít více než jedno kolo v létě a víc lyží v zimě, zeptejte se na obsazenost zájezdu a zda se zavazadla navíc vejdou. I v případě, že máte cestovní pojištění od jiné pojišťovny, nezapomeňte si s sebou vzít vaší "Evropskou kartu pojištěnce" (kterou si berete k lékaři).

Dostavte se k odjezdu na zájezd

V určený den a čas se dostavte k odjezdu na zájezd na místa, kde máte nastoupit podle pokynů k odjezdu. Časy odjezdů jsou orientační. Doporučujeme být na místě 10 minut před časem uvedeným v pokynu. Pak už budete mít jen samé nezapomenutelné zážitky.

Zájezd

Přejeme vám krásné a jen samé pozitivní a úžasné zážitky.