Termín: 28. září - 07. října 2018 Cena: 14.990,- Kč
Počet volných míst:  3  Objednat zájezd číslo: 1898

EXOTICKÉ SPOJENÍ CYKLISTIKY A POBYTU NA LODI A MOŘI
8 DNÍ CELKEM / 6 DNÍ NA KOLE / 7 NOCÍ V KAJUTÁCH S POLOPENZÍ
DOPRAVA DO CHORV. AUTOBUSEM S VLEKEM NA KOLA
POLOPENZE + K OBĚDU BALÍČEK NA CESTU

Týdenní pobyt na menší útulné motorové lodi v Chorvatsku. Zažijeme nádhernou cyklistiku i s koupáním ve vyhřátém moři a odpočinkem na prázdných plážích. Strávíme úžasný týden na moři. Přes den budeme jezdit na kole, koupat se a užívat si vůni a klid dalmackých ostrovů. Zažijeme exotiku mořského putování a projezdíme poloostrov Pelješac a ostrovy Korčulu, Vis, Hvar. Celé putování zakončíme na ostrově Brač. Loď je vhodná i pro menší skupiny, protože má kapacitu pouze 18 lidí. V ceně je doprava autobusem do Chorvatska.

Fotografie z předchozí podobné akce jsou ve Fotogalerii ZDE-FOTO

Fotografie menší lodě Theodora si můžete prohlídnout ZDE

Akce je určena jak pohodové cykloturisty, tak i pro bikaře, kteří si zaručeně přijdou na své. Cesty vedou po málo frekventovaných silničkách od přístavu k přístavu, ale také přes kopce v terénu. Večery pak strávíme na lodi při kytaře nebo v příjemné hospůdce v přístavu při skleničce výborného chorvatského vína.

K ubytování nám budou sloužit kajuty pro dvě osoby. Snídaně a večeře budou na lodi. Vařit bude chorvatský lodní kuchař místní speciality. V tomto termínu je příjemně ježdění i koupání. A hlavně nejsou návaly turistů a ostrovy jsou skoro opuštěné.

Nástupní místa jsou: Liberec, Jablonec n.N., Turnov, Mladá Boleslav, Praha a dále po trase Tábor, České Budějovice a Brno v případě účastníků z Moravy.

UBYTOVÁNÍ: Na lodi v podpalubí v kajutách pro 2 osoby, lůžkoviny, 2 sprchy a 2 WC na palubě. Na lodi je zdarma k dispozici WI-FI.

STRAVOVÁNÍ: Polopenze a sendvič místo oběda. Jak vypadá stravování na lodi se můžete podívat ZDE-JÍDLO.

KOLA A PROGRAM: Treková a horská kola. Program je volen pro pohodovou cykloturistiku (denně 30- 60 km) s možností prohlídek památek, vesniček a vnímání krajiny. Bikeři a náročnější cyklisti (denní etapy 60- 100 km) ocení krásné terény s výhledy na moře.

Cena zahrnuje:

  • doprava do Chorvatska a zpět autobusem, kola ve vleku,
  • plavba na jachtě včetně přístavních poplatků a přeprava kol na horní palubě jachty,
  • 7x ubytování na lodi v kajutách v podpalubí,
  • polopenze - vaří chorvatský kuchař
  • sportovní instruktor, informační materiály a plánky
  • pojištění proti úpadku cest. kanceláře

DOPRAVA VLASTNÍM AUTEM: Je možná. Parkování je zajištěno u kapitána na pozemku za 25 euro/auto..

Podrobné informace JAK OBJEDNAT ZÁJEZD JSOU ZDE