Termín: 27. srpna - 02. září 2018 Cena: 9.890,- Kč
Počet volných míst:  9  Objednat zájezd číslo: 1884

ITÁLIE - ALPE ADRIA TOUR
ADRENALÍNOVÝ DOPLNĚK - RAFTING NA SOČI
7 DNÍ / 4-5 x KOLO / 1 X RAFTING / 4 x PENSION POLOPENZE

Projedeme nejkrásnější část známé Alpe Adria a přidáme si navíc krásné trasy v okolí Tarvisia, kde budeme ubytováni v pěkném pensionu s italskou polopenzí. Začneme v Rakousku a přes Villach do místa ubytování. Od jezera Bled pojedeme údolím Radovny přes Krajnskou Goru, jako relaxaci uděláme rafting na řece Soča. Po cyklostezce Pontebbana, ze zrušené železnice pojedeme 47 km do Resiutta a dále do starobylého Venzone. Zbylou část Alpeadrie pojedeme z nejdokonalejší vojenské pevnosti Palmanova až do letoviska Grado. Zde strávíme zbytek dne přímořskou cyklistikou, koupáním, relaxací a odpočinkem. Na cestu do vlasti se vydáme později večer. Domu přijedeme v neděli dopoledne.

Fotografie z předchozí podobné akce jsou ve Fotogalerii ZDE-FOTO

Nástupní místa jsou: Liberec, Jablonec n.N., Turnov, Mladá Boleslav, Praha a dále po trase Tábor a České Budějovice.

Program zájezdu:
1. den: (PO) odjezd z ČR večer na noc do Rakouska.
2. den: (UT) na kole částečně po Drávské cyklostezce z Rakouského Patrnionu přes Villach do Tarvisia (60 km).
3. den: (ST) od jezera Bled údolím Radovny a po cyklostezce ze zrušené železnice přes Krajnskou Goru do Tarvisia (60 km).
4. den: (CT) autobusem do Bovce. Dopolední rafting a volné odpoledne nebo na kole před sedlo Predil do Tarvisia. Je ale třeba překonat sedlo Predil 1156 m s krásnou vojenskou pevností. Zde se nabízí možnost výjezdu až na Mangrtské sedlo do 2050 m s úžasnými výhledy na celé Julské Alpy (35/55 km).

5. den: (PA) z Tarvisia po cyklostezce Pontebbana pořád z kopce do Venzone (70 km).
6. den: (SO) na kole po hradbách v Palmanova. Přes vykopávky v Aquilee do Grada (30 km). Přímořská cyklistika, koupání a relaxace. V noci odjezd do ČR.
7. den: (NE) dopolední příjezd domu.

 

 

Ubytování a stravování: v rodinném pensionu ve dvoulůžkových pokojích s polopenzí (výborná italská kuchyně). Příplatek za jednolůžkové ubytování nebo pokoj je 10 euro/noc.

 

 

Cena zahrnuje:  dopravu autobusem s klimatizací, dopravu kol ve speciálním přívěsu, ubytování s polopenzí, RAFTING na Soče, sportovní a vodácké instruktory, informační materiály a plánky, zákonné pojištění CK proti úpadku a DPH.

Cena nezahrnuje: vše co není vyjmenováno v ceně zájezdu, zvláště pak pojištění storna a léčebných výloh (zřídíme na požádání), vstupy.


Podrobné informace JAK OBJEDNAT ZÁJEZD JSOU ZDE

 

Účastník předchozího zájezdu AlpeAdria připravil video. Podívejte se na jeho krásné záběry přírody i cyklistického putování.